Про що говорили в етері спільного телемарафону 15 листопада 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 15 листопада 2024 року

16 Листопада 2024
380

Про що говорили в етері спільного телемарафону 15 листопада 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
380
1000 днів повномасштабної війни та імперські наративи в Одесі.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 15 листопада 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 15 листопада 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Інтер», ICTV/СТБ, «Ми — Україна», «1+1».

Блоку «Ради» у національному етері цієї доби не було.

Нічний блок марафону цього дня був за командою «Інтера». Зокрема, поговорили з Сергієм Бескрестним, головою Центру радіотехнологій. Він розповідав про космічні технології, супутники нового покоління. Вони доступні Україні, але й Росії. 

Ситуацію на Куп’янському напрямку проговорили з командиром батальйону ударних БПЛа «Ахіллес» Юрієм Федоренком. Він розповів, що кілька одиниць техніки прорвались на лівобережжя Куп’янська, втім ЗСУ вибили їх звідти.

У студію вранці прийшла Іванна Давиденко, фахівчиня відділу психологічного забезпечення ДСНС. Говорила про психологічну допомогу, яку рятувальники надають на місці ударів постраждалим. Фахівчиня розповіла про алгоритм вибору пріоритетів допомоги. 

Також цього дня говорили і про сторіччя українського радіо. У студії марафону про це розповідав Анатолій Табаченко, ветеран «Українського радіо». 

А у блоці «Ми — Україна» говорили про північнокорейських солдатів та техніку. Спікером запросили військового оглядача Івана Тимочка. Він розповідав про Koksan, далекобійні самохідні артустановки Північної Кореї. Наразі незрозуміло — хто буде використовувати їх по території України — російські війська чи корейські. 

Член комітету з питань фінансів та митної політики Олексій Леонов говорив, що Росія не збирається відступати, а примус до перемовин може забезпечити лише міжнародна підтримка.

У блоці 1+1 показали ток-шоу, на яке запросили трьох гостей — політичних коментаторів Володимира Фесенка, Олександра Краєва, Тараса Жовтенка, експерта-міжнародника. 


Під час інтерв'ю із співзасновником проєкту «Деколонізація. Україна» Вадимом Поздняковим говорили про імперські наративи та міфи, які охопили Одесу.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
380
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду