Про що говорили в етері спільного телемарафону 8 листопада 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 8 листопада 2024 року

12 Листопада 2024
174

Про що говорили в етері спільного телемарафону 8 листопада 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
174
Візит Володимира Зеленського до Угорщини та оцінки політиків.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 8 листопада 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 8 листопада 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Інтера», ICTV/СТБ, «Ми — Україна», «1+1».

Блоку «Ради» у національному етері цієї доби не було.

У блоці телеканалів ICTV та СТБ про відповідальність за неявку до ТЦК говорили з начальником юридичної служби Харківського обласного ТЦК та СП Володимиром Новиковим. Гість сказав, що наразі штрафи коливаються від 17 до 25 тисяч гривень.

Про заборону відключати світло мобільним операторам розповіла представниця Міністерства цифрової трансформації Надія Бабіч

Єгор Чернєв, народний депутат від «Слуги народу», розповів про результати поїздки українського президента до Угорщини. Депутат сказав. що усі партнери хочуть завершення війни, але бачать різні методи для цього. І додав, що чим далі країни знаходяться від України, тим менше вони розуміють важливість захищатись від російської агресії. За словами Чернєва, важливо переконати партнерів, що ця війна стосується не лише України, а усього світу.

У гостьовій студії «Ми — Україна» народна депутатка Марія Мезенцева-Федоренко («Слуга народу») також говорили про міжнародний саміт в Угорщині. 

У блоці «1+1» включався радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк. На початку розмови ведуча Наталія Мосейчук висловила жаль із приводу відсутності гостя у студії наживо. Він розповів, що Європа не завжди приймає швидкі рішення, бо європейська бюрократія заважає цьому. Та додав, що низка політиків намагається вдавати, що нічого не трапилось і з Росією можна й надалі співпрацювати. Це провокує в росіянах почуття безкарності. 

До дискусійної студії долучились політичний оглядач Валентин Гладких, президент Київської школи економіки Тимофій Милованов та міжнародний оглядач Марк Войджер. Говорили про наслідки виборів у США для світової політики.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
174
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду