Про що говорили в етері спільного телемарафону 1 листопада 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 1 листопада 2024 року
«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей і тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.
Телеканали: «Інтер», ICTV/СТБ, «Ми — Україна», «1+1».
Блоків «Ради» у національному етері цієї доби не було.
У нічному блоці марафону працювала команда телеканалу «Інтер». Протягом шести годин повторили частину гостьової студії попередньої доби. А також показали інтерв’ю зі співачкою Марією Бурмакою, яке вперше показали 14 квітня цього року.
У новинному випуску телеканалів ICTV та СТБ показали сюжет з ознаками замовності про прем’єру другого сезону серіалу «Голова», яка вийде на «Новому каналі». Нагадаємо, що усі три згадані канали входять до однієї медіагрупи, яка належить Віктору Пінчуку — StarLight Media.
З колишнім ведучим ICTV та військовослужбовцем Орестом Дрималовським говорили про підтримку десантників у межах проєкту «Друзі ДШВ». Він розповів про бойові дії та російські атаки. Йшлось у розмові й про успіхи українських військових та ураження техніки окупантів. Зазначимо, що платформу «Друзі ДШВ» заснувала медіагрупа StarLight Media.
У блоці «Ми — Україна» про очікування від українського бюджету на 2025 рік говорили з народним депутатом Олексієм Леоновим («Слуга народу»). Він сказав, що виконання бюджету залежатиме від повної та своєчасної партнерської допомоги. Та додав, що бюджетні пріоритети незмінні й значна частина коштів йде на забезпечення оборони.
А політичний коментатор Дмитро Левусь розмірковував про співпрацю Росії та Північної Кореї. Йшлося про те, що Китай може вплинути на Росію для припинення війни. Проте він усе більше пропонує мирні плани, які фактично не стосуються миру.
Також у блоці «Ми — Україна» показали інтерв’ю з міністром цифрової трансформації Михалом Федоровим. Він говорив про українські дрони та побудову системи протидронової боротьби. Він додав, що наразі постійно проводяться хакатони й роздають гранти, аби бізнес міг працювати над удосконаленням українських безпілотників.
Ольга Кошеленко, кореспондентка ТСН, розповідала про роботу над програмою «Секретні файли Білого дому». Вона розповіла про пошук документів та діяльність українських президентів відносно загрози від Росії.