Про що говорили в етері спільного телемарафону 26 жовтня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 26 жовтня 2024 року

27 Жовтня 2024
109

Про що говорили в етері спільного телемарафону 26 жовтня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
109
Дитячий стрес, культурна дипломатія Сеїтаблаєва та позиція Монголії щодо Путіна.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 26 жовтня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 26 жовтня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей і тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «1+1», «Рада», «Ми — Україна», ICTV/СТБ, «Інтер».

У «Нічній варті» у блоці «1+1» говорили про корупцію у МСЕК, прокуратурі. Коментували юристка Зоряна Скалецька та редактор видання «Наші гроші» Юрій Ніколов. Останній розповів про те, як, за його словами, військові деморалізуються після історій із прокурорами, які нібито мають інвалідність.

Народна депутатка від фракції «Голос» Олександра Устінова вмикалася у дискусійну студії онлайн. Народна обраниця коментувала зокрема солдатів Північної Кореї, які воюватимуть на боці армії Росії, та реакцію на це міжнародної спільноти.

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк прийшов у студію «1+1» і коментував ситуацію з прокурорами у Хмельницькому і їхнім статусом інвалідності.

Психотерапевтка Дарія Селіванова у блоці «Марафон. Ранок» говорила про дитячий стрес і його поглиблення під час воєнного вторгнення.

А режисер і військовослужбовець Ахтем Сеїтаблаєв у цьому ж блоці зі студії розповідав про світову прем’єру стрічки «Донька».

У блоці телеканалу «Рада» цієї доби народна депутатка України Юлія Грішина, голова підкомітету з питань вищої освіти й науки України, коментувала велику ходу угорської та української молоді проти війни в Угорщині. Вона озвучила історичну довідку про події в Угорщині у 1956 році.

Кандидат юридичних наук Геннадій Дубов говорив із ведучим про те, що Монголія перешкодила роботі міжнародного кримінального суду, який планував заарештувати Путіна під час його візиту у Монголії. Тепер міжнародна спільнота має вирішити, чи будуть проти Монголії якісь санкції. Скоріше за все, суттєвих наслідків не буде.

У блоці каналу «Ми — Україна» говорили про вибори президента США. Тему коментував директор Центру міжнародних досліджень Володимир Дубовик.

Порушення Монголією Римського статуту також цієї доби в марафоні коментував згодом і радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк.

Андрій Риженко, капітан першого рангу запасу Військово-морських сил ЗСУ, розповідав про те, що Британія є лідеркою корабельної коаліції щодо підтримки України.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
109
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду