Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 жовтня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 жовтня 2024 року

20 Жовтня 2024
553

Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 жовтня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
553
Реакція Росії на план перемоги України та реабілітація військових.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 жовтня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 жовтня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «1+1», «Рада»

Блоків «Ми — Україна», ICTV/СТБ, «Інтер» у національному етері цієї доби не було.

У «Нічній варті» гостею студії була голова правозахисного центру «Принцип» Любов Галан. Обговорювали діджиталізацію в армії, адже, як говорить спікерка, документи інколи просто губиться. Йшлось і про реалізацію прав військовослужбовців. 

У ранковому ефірі «Марафон. Ранок» говорили про приховану депресію. Розповідала про цю хворобу психоаналітикиня Анна Кушнерук.

Із юристом Станіславом Ліфлянчиком обговорювали договори на енергопостачання, які мають українські абонент(к)и. Він рекомендував людям перевіряти не лише наявність самих договорів, а й заборгованості. Ще гість озвучив покрокову інструкцію — як подати заяву про часткову оплату великих боргів компаніям. 

Представники видання «Бабель» Катерина Коберник та Антон Семиженко були традиційними гостями студії «1+1». Цього разу вони обговорювали книжку Боба Вудварда «Війна».

У блоці «Рада» говорили про допомогу ветеранам. Тему коментував керівник центру підтримки «Атлант» Андрій Омельченко

Доктор соціологічних наук Олександр Шульга розповідав, як російські пропагандисти зреагували на український план перемоги. Шульга сказав, що останніми місяцями тільки в Telegram публікацій про план перемоги було 20 тисяч і вони набрали понад 3,5 мільйони реакцій, а охоплення склало 181 мільйон переглядів. Згадували про нього й російські пропагандиські канали. 


Спортсмен Артем Грот був гостем студії у блоці «Рада». Білорус за походженням, а тепер ветеран російсько-української війни, прийшов розповісти про реабілітацію поранених військовослужбовців.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
553
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду