Про що говорили в етері спільного телемарафону 22 вересня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 22 вересня 2024 року
«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом» й окремо аналізує якість мовлення.
Телеканали: «Рада», «1+1», «Ми — Україна», «Інтер».
Блоків ICTV/СТБ у національному етері цієї доби не було.
«Рада» показала засідання народних обранців, трансляція тривала до п’ятої ранку.
Також канал оголосив збір на протез для пораненого рятувальника, у студію прийшла його дружина. Розповідала про поранення чоловіка та його реабілітацію.
У «Марафоні.Ранок», що виготовляє «1+1», говорили про невідкладну домедичну допомогу та її відмінність від тактичної медицини. Ведучі запросили у студію Оксану Гайдук, інструкторку з тактичної медицини та домедичної допомоги. Вона пояснила, що цивільні мають вміти забезпечити виживання людини до приїзду медиків.
Митскиня Ірена Карпа була гостею ранкового ефіру: анонсувала нові твори, зокрема музичні.
«Рада» ж запросила Богдана Долінце, експерта з розвитку авіаційного ринку. З ним говорили про новий іранський "Шахед", про можливість для України отримати європейські винищувачі Gripen та Eurofighter та особливості обслуговування цих машин.
Аналітик ради зовнішньої політики «Українська призма» Євген Костогризов коментував заплановані американські зустрічі президента України. Він вважає, що добре, що Зеленський намагається грати на перспективу щодо допомоги США Україні.
У блоці «Інтера» обговорювали якість повітря у Києві, якя погіршилась через пожежі в лісах у передмісті. Вікторія Кірєєва, заступниця міністра захисту довкілля та природних ресурсів, сказала, що пожежі виникають як через людей, так і з природніх причин.
Народний артист України, гендиректор та художній керівник Національної заслуженої капели бандуристів імені Георгія Майбороди Юрій Курач розповів про турне капели в Європі. Це 11 турне колективу за два роки широкомасштабного вторгнення. У їхньому репертуарі лірика, твори українських митців Шамо, Майбороди, Поклада.
Керівник секретаріату Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Богдан Охріменко розповідав, як змінились виправдання в полонених росіян. Раніше вони говорили, що заблукали, а тепер нібито йдуть на війну, бо бояться, що їх посадять в тюрму. Охріменко вважає, що та інформація, яка відкривається полоненим росіянам в Україні, змінює їхній світогляд.