Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 серпня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 серпня 2024 року

30 Серпня 2024
252

Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 серпня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
252
Політика Китаю та вибори у США.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 серпня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 29 серпня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Рада», «Ми — Україна», «Інтер».

Блоків «1+1» та ICTV/СТБ у національному етері цієї доби не було.

У нічному блоці марафону працювала команда телеканалу «Рада». Протягом шести годин повторили пресконференцію Володимира Зеленського, частину  «Форуму керівників державних інституцій». А також показали частину гостьової студії та підсумковий випуск новин попередньої доби.

Про державну програму «Національний кешбек» у студії телеканалу «Ми — Україна» говорили з очільником Спілки молочних підприємств України Арсеном Дідуром. Він сказав, що це програма, яка підтримує виробників. Вона робить український бізнес більш конкурентним порівняно з імпортним, оскільки привчає людей купувати українське.  

Олег Саакян, політичний оглядач, розмірковував про китайську політику щодо війни Росії проти України. Він сказав, що, якби Китай реально допомагав Росії, то вона б мала більше спроможності вести бойові дії. Піднебесна цього не робить, оскільки не хоче великої війни. На думку Саакяна, ситуація може змінитись, якщо зміняться стосунки між Китаєм та США.

Американські вибори та очікування від дебатів коментувала керівниця мовлення «Голосу Америки» у Східній Європі Мирослава Гонгадзе

У блоці «Інтера» з народною депутаткою Лесею Забуранною («Слуга народу») обговорили пошук коштів на оборону. Вона сказала, що кошти залучатимуть як із підвищення податків, так і з детінізації бізнесу. Крім того, мова йшла про відмову підвищувати податки на доходи банків. За словами депутатки, це рішення — пропозиція міністерства фінансів, оскільки його представники пов’язують роботу банків із макрофінансовою стабільністю.

Валентин Гладких, політичний коментатор, розмірковував про надання Україні військової допомоги. На його думку, Польща не передає Україні літаки МІГ-29 через вимоги власної безпеки. Та додав, що країни, які надають допомогу, переозброюють власну армію. Також обговорили російський ядерний шантаж. За словами гостя, наразі подібними погрозами нікого вже не налякати. Проте  країни заходу бояться змін, які можуть настати у Росії, після смерті Володимира Путіна.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
252
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду