Про що говорили в етері спільного телемарафону 30 липня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 30 липня 2024 року
«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.
Телеканали: ICTV/СТБ, «Інтер», «Рада», «Ми — Україна».
Блоку «1+1» у національному етері цієї доби не було.
У нічному блоці марафону працювала команда телеканалів ICTV та СТБ. Протягом шести годин показували повтори.
Про службу ув’язнених у ЗСУ говорили з військовослужбовцем Віктором. Гість сказав, що колишні засуджені — мотивовані бійці й вже мали бойові завдання. Із моменту підписання контракту засуджені стали військовослужбовцями й не мають жодних обмежень.
Зниження вартості енергетичного обладнання коментував депутат Полтавської міської ради Антон Ярмолюк («Слуга народу»). Він дав свою оцінку скасуванню відповідного мита та впливу цього рішення на вартість товарів.
Політичний оглядач Ігор Петренко говорив про відносини України та Індії. За його словами, наразі вже відомо про можливий візит індійського прем’єр-міністра Нарендри Моді до Києва. Він сказав, що Індія та Китай представляють два різні полюси. Тому Україні важливо мати індійську підтримку на майбутньому саміті миру.
Команда телеканалу «Рада» організувала виїзну гостьову студію у Полтаві, яку відвідав президент Володимир Зеленський.
З народним депутатом Сергієм Євтушком («Батьківщина») говорили про відкликання депутатів, які не показали своєї ефективності. А народна депутатка Євгенія Кравчук («Слуга народу») коментувала номінування на премію «Еммі» документального фільму Шона Пенна про Україну та розмірковувала про важливість документалістики.
Народний депутат Олексій Леонов («Слуга народу») говорив про очікування від бюджету на 2025 рік. Він сказав, що зусилля спрямують на реформи, ветеранську політику, енергетичну незалежність та забезпечення армії.
У блоці телеканалу «Ми — Україна» про відносини Ізраїлю та Туреччини говорили з міжнародним оглядачем Ігорем Семиволосом. Заклик виключити Туреччину зі складу НАТО можна вважати емоційним та не обов’язково сприймати серйозно. Гість вважає, що війна між двома країнами малоймовірна та шанси її початку фактично рівні нулю. Якщо все ж зіткнення відбудеться, то Ізраїль ризикує отримати бій із другою за чисельністю армією НАТО.