Про що говорили в етері спільного телемарафону 28 липня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 28 липня 2024 року

29 Липня 2024
32

Про що говорили в етері спільного телемарафону 28 липня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
32
Санкції проти Росії та вибори у США.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 28 липня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 28 липня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Рада», «Ми — Україна», «Інтер». 

Блоків «1+1» та ICTV/СТБ у національному етері цієї доби не було.

У нічному блоці марафону працювала команда телеканалу «Рада». Протягом семи годин показували повтори етеру попередньої доби. Далі з 7 до 10 в етері нацмарафону показали програму «Марафон. Ранок». Новинні випуски у цей час готувала команда телеканалу «Ми — Україна».

Із заступником міністра енергетики Миколою Колісником у студії  говорили про стан української енергетичної системи. Він сказав, що наразі знизилась спека і вдалось швидко вивести з ремонту блок атомної електростанції. При цьому  росіяни продовжують бити по українській енергомережі.  За словами Колісника, в Україні відбувається найбільша ремонтна кампанія. Він також згадав про міжнародних партнерів, які підтримують відновлення.

Про вплив  Китаю на Росію розмірковував політичний коментатор Дмитро Левусь. За його словами, країни Європи та США впливають на китайський бізнес, який співпрацює з Росією. Гість додав, що, хоч Китай й має вплив на Росію, проте існують межі, за які він не може зайти.

Про тиск на російський «тіньовий флот» розповідав міжнародний оглядач Богдан Устименко. Він сказав, що на Росію працюють сотні кораблів, але санкції, які застосовують різні країни, болісно б’ють по агресору.

Також про санкції та інфляцію в Росії говорили з економічним оглядачем Іваном Усом. Ішлось про залежність Росії від імпортних товарів та потребу рохраховуватися за них. Для цього необхідні валюти, якими готові послуговуватись продавці. Зокрема, Росія має індійських рупій на 39 мільярдів доларів, за які не може нічого придбати. Ба більше, індійські банкіри не дають вивести ці кошти й закликають реінвестувати їх в індійську економіку.


У блоці «Інтера» про вибори у США розмірковував політичний оглядач Олексій Буряченко. Гість говорив, що обидві партії зіштовхнулися з неочікуваними поворотами. І наразі риторика Дональда Трампа про вік опонента може почати грати проти нього. Буряченко додав, що наразі важко прогнозувати події, які відбудуться за пів року, оскільки ситуація змінюється дуже швидко й може виникнути новий «чорний лебідь».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
32
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду