Про що говорили в етері спільного телемарафону 24 липня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 24 липня 2024 року

25 Липня 2024
219

Про що говорили в етері спільного телемарафону 24 липня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
219
Бронювання у «Дії» та заборона російської церкви.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 24 липня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 24 липня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Ми — Україна», «1+1», ICTV/СТБ, «Рада».

Блоку «Інтера» у національному етері цієї доби не було.

Про зустріч українських та китайських дипломатів у блоці «Ми — Україна» говорили з політичним оглядачем Дмитром Левусем. Він сказав, що українська формула миру допрацьована, її можна втілити. І варто наполягати на обмеженні підтримки Росії зі сторони Китаю.

Угорську політику обговорили з політичним коментатором Валентином Гладких. Він сказав, що Угорщина продовжує підтримувати економічні відносини з Росією.

Протягом першої години у блоці «1+1» повторили випуск «Нічної варти», який до того вже двічі показували 20 липня цього року. У ньому з народним депутатом Дмитром Наталухою («Слуга народу») та піарником Сергієм Дідковським говорили про економічне бронювання.

У блоці телеканалів ICTV та СТБ про економічне бронювання говорили із заступником міністра економіки Віталієм Кіндратівим. Він сказав, що всі обласні ради та міністерства можуть визначати підприємства, які для них вважаються критичними. Для того, аби забронюватись через застосунок «Дія», необхідно, щоб підприємство вважалось критичною інфраструктурою.

З народним депутатом Микитою Потураєвим («Слуга народу») говорили про блокування трибуни Верховної Ради через вимогу голосувати за законопроєкт про заборону російських релігійних організацій. Він сказав, що частина депутатів виступили проти голосування за законопроєкт та це було помилкове рішення через враження, що голосів буде недостатньо. Потурає вважає, що трибуну ніхто не блокував, це була акція, яка мала показати Погоджувальній раді, що голосів за законопроєкт достатньо.

Про курс гривні розмірковував нардеп Данило Гетманцев («Слуга народу»). Він сказав, що усі апокаліптичні прогнози — від лукавого. Та жодних стрибків курсу гривні не буде.


У блоці «Ради» із радником керівника Офісу президента Михайлом Подоляком говорили про повернення «ухилянтів» з-за кордону, а також про пропозицію мирних переговорів від Бориса Джонсона. Він сказав, що пропозиції Джонсона —  суб’єктивні. Коли всі пропозиції розробляються, ніхто не враховує плани Володимира Путіна.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
219
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду