Про що говорили в етері спільного телемарафону 22 липня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 22 липня 2024 року
«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.
Телеканали: «Інтер», «Рада», «1+1», ICTV/СТБ.
Блоку «Ми — Україна» у національному етері цієї доби не було.
У програмі «Вечір. Підсумки» у блоці «Інтера» говорили з Ігорем Романенком, генерал-лейтенантом, засновком БФ «Закриємо небо України». Він зокрема сказав, що США гальмують процеси навчання українських пілотів.
Інший гість, експерт із авіації Анатолій Храпчинський сказав, що навчання пілотів потребує тиші.
В нічному етері повторили інтерв’ю із міністром екології Русланом Стрільцем та олімпійським чемпіоном з легкої атлетики Олегом Верняєвим. Відповідних плашок про те, що це повтор – не було.
Військовий оглядач Олександр Мусієнко сказав, що вступ України до НАТО стане можливим після війни, Україна має отримати конкретні умови приєднання до Альянсу.
Блекаути в Росії коментував радник керівника Офісу Президента Сергій Лещенко. Він вважає, що побутові протести, які почались в Росії через відключення світла, будуть гаситись. Але можуть перерости у щось більше, як то загальне невдоволення влади. Втім він не вірить, що щось зміниться для росіян, крім отримання мітингувальниками адміністративних штрафів.
У блоці «1+1» говорили із Дмитром Ковалем, генеральним директором «Українського центру трансплант-координації». Він подякував каналу за підтримку донорства в Україні та розповів про сезонне зниження кількості донації крові. Попри це Україна не імпортує кров з-за кордону, а користується тією, що здають українці.
Команда ICTV/СТБ підготувала записане інтерв’ю з віцепрем'єр-міністеркою із євроінтеграції Ольгою Стефанішиною. Вона сказала, що Україна створила прецедент швидкого руху до Євросоюзу для інших країн. І що в Україні почались секторальні трансформації.
Згодом гостем розмовної студії став радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк. З ними говорили у тому числі про вибори президента США та зміну кандидата від демократів. Гість вважає, що будь-який демократичний кандидат продовжить підтримувати Україну.
Мар’яна Олеськів, голова Держагентства розвитку туризму України, розповідала про найпопулярніші маршрути для відпочинку українців. Вона підтвердила здогадку ведучого щодо популярності маршрутів у західній частині країни, втім сказала, що люди вивчають й інші регіони, особливо ті, які мають водойми.
Доповнила тему практикуюча психологиня Віра Романова. Вона наголосила, що люди мають право не відпочивати, якщо не вважають це доречним у час війни. Але важливо пам'ятати, сказала фахівчиня, що відсутність відпочинку впливає на розлади сну, харчової поведінки тощо.