Про що говорили в етері спільного телемарафону 6 липня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 6 липня 2024 року
«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.
Телеканали: «1+1», «Рада», «Ми — Україна».
Блоків «Інтера» та ICTV/СТБ та у національному етері цієї доби не було.
У нічному блоці марафону працювала команда «1+1». Показали новий випуск «Нічної варти» та повторили частину етеру попередньої доби. Далі в етері нацмарафону показали ток-шоу «Марафон. Ранок». Новинні випуски у цей час готували медійники «Ради».
Команда телеканалу «Рада» цього дня організувала виїзну гостьову студію у Львові. З народним депутатом Павлом Бакунцем («Довіра») говорили про удари росіян по релігійних об’єктах. Також він розмірковував про боротьбу з російським впливом у релігії, культурі й медіа. Та про заборону УПЦ МП.
Про переселенців, які опинились у Львові, розповідав народний депутат Михайло Цимбалюк («Батьківщина»). Він сказав, що людей розселяли як вдома у місцевих мешканців, так і в різних установах. Цимбалюк припустив, що направду переселенців більше, ніж 700 тисяч, оскільки частина людей не реєструвалась. Нардеп вважає, що зараз ці люди вже не переселенці, більша частина з них стали «громадянами Львівщини». Також про переселенців розмірковував нардеп Ростислав Тістик («Слуга народу»).
Про очікування від Саміту НАТО у Вашингтоні говорили з політичним оглядачем Максимом Джигуном. Він сказав, що наразі важко конкретно говорити про дату вступу України до Альянсу, але важливо говорити про користь, яку можна отримати вже зараз.
У блоці «Ми — Україна» з політичним оглядачем Олексієм Буряченком говорили про візит угорського прем’єра Віктора Орбана до Росії. Він сказав, що Орбан приїхав до Путіна у статусі ротаційного голови європейської спільноти. Але ніхто з європейських лідерів не зрозумів, з яким саме мандатом Орбан відвідував Київ. Буряченко ввжає, що українці мають ставитись до угорського прем’єра або ж стримано, або намагатись його використовувати.
Михайло Подоляк, радник керівника Офісу президента, цього дня розмірковував про так зване припинення вогню та ймовірність мирних переговорів з Росією. Йшлось про те, що переговори можуть початись за умови виводу російських військ із території тимчасово окупованих українських областей.