Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 липня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 липня 2024 року

4 Липня 2024
116

Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 липня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
116
Співпраця з МВФ та українські гроші.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 липня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 2 липня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: ICTV/СТБ, «Інтер», «Рада», «Ми — Україна».

Блоку «1+1» у національному етері цієї доби не було.

У нічному блоці марафону працювали команди телеканалів ICTV та СТБ. Протягом шести годин показували повтори.

Юрій Сак, представник Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості, у студії «Інтера» розповідав про українську оборонну промисловість та проєкт «Зброярі». Він сказав, що промисловість здатна виробляти більше, ніж може купити держава. Тож проєкт має зібрати десять мільярдів для того, аби завантажити українську оборонну промисловість роботою.

Про книжкову тисячу говорили з народною депутаткою Євгенією Кравчук («Слуга народу»). Вона розповіла, що на ініціативу спрямували кошти з міжнародної допомоги, витратити на армію їх не можна. Також Кравчук розмірковувала про важливість читання для українців та відставання України за показником прочитаних книжок.

Український політичний коментатор Ігор Петренко розмірковував про головування Угорщини у Європейському Союзі. Він розповів, що прем'єр-міністр Угорщини має зв’язок з Китаєм, Росією та командою Дональда Трампа. При цьому йому необхідно підтримувати зв’язок з президентом України Володимиром Зеленським.

У студії  «Ради» про соціальні витрати з державного бюджету говорили з народною депутаткою Лесею Забуранною («Слуга народу»). Вона сказала, що цілі для коштів міжнародних партнерів закладали вже на етапі планування бюджету. І що співпраця з Міжнародним валютним фондом важлива не лише через отримані гроші, а й через репутацію, яку дає подібна колаборація.

Із заступником голови ради Національного банку України Василем Фурманом говорили про інвестування коштів. Він розповів, що зберігати гроші на гривневих депозитах вигідніше, ніж на доларових. Також із ним обговорили вилучення старих номіналів. 


У блоці «Ми — Україна» з народним депутатом Олексієм Леоновим «Слуга народу») говорили про податкові надходження до державного бюджету. 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
116
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду