Про що говорили в етері спільного телемарафону 22 червня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 22 червня 2024 року

26 Червня 2024
453

Про що говорили в етері спільного телемарафону 22 червня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
453
Сплата податків і вартість електроенергії.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 22 червня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 22 червня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей і тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «1+1», «Рада», «Ми — Україна».

Блоків «Інтера» та ICTV/СТБ у національному етері цієї доби не було.

У нічному блоці працювала команда «1+1». Декілька разів повторили випуск «Нічної варти» за участі військовослужбовця Максима Жоріна. До того програму вже тричі показували в етері марафону. Також повторили частину гостьової та дискусійно студію «плюсів», а також програму за участі представників редакції «Бабеля», в якій аналізують закордонну пресу. Зазначимо, що під час етеру плашки «повтор» на екрані не було.

З 7 до 10 ранку у марафоні показували ранкове ток-шоу «Марафон. Ранок». Новинні випуски в цей час готувала команда телеканалу «Рада».

Про вартість електроенергії у студії «Ради» розповідав гендиректор «Українських розподільчих мереж» Артем Мартинюк. Він сказав, що основна причина здорожчання електроенергії — пошкодження систем. Та додав, що наразі Україна потребує додаткових ресурсів на відновлення системи. Крім того, гість звернув увагу глядачів, що на відміну від побутових споживачів бізнес платить за ринковими тарифами.

Зростання зарплат в Україні коментував народний депутат Михайло Цимбалюк («Батьківщина»). Він сказав, що стрімке зростання зарплат матиме негативні наслідки. Оскільки ті, хто не зможе витримати конкуренції, почне уникати податків.

У блоці «Ми — Україна» про вступ України до НАТО розмірковував політичний коментатор Геннадій Дубов. Він сказав, що для того, аби Україна отримала членство, необхідно, аби всі країни дали згоду. При цьому гість додав, що вага голосу США значно більша за голос інших країн. Але думка когось з одного політичних лідерів не вирішує за весь альянс.

Про американську політику розповідав політичний оглядач Богдан Ференс. Він говорив про вплив Дональда Трампа на Республіканську партію. А вступ України до Євросоюзу коментувала народна депутатка Марія Мезенцева («Слуга народу»).

Російську пропаганду обговорили із заступницею головного редактора StopFake Вікторією Романюк. Вона сказала, що російська пропаганда має потужну структуру й діє в обмеженому просторі. Та додала, що росіяни, які роками слухали пропагандистів, уже не мають ментальної альтернативи, бо живуть у фейковому світі.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
453
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду