Про що говорили в етері спільного телемарафону 14 червня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 14 червня 2024 року

16 Червня 2024
253

Про що говорили в етері спільного телемарафону 14 червня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
253
Торішні повтори та китайська політика.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 14 червня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 14 червня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Інтер», ICTV/СТБ, «Ми — Україна», «1+1».

Блоку «Ради» у національному етері цієї доби не було.

У нічному блоці марафону працювала команда телеканалу «Інтер». Повторили частину етеру попередньої доби та випуск програми Анастасії Даугуле «Моя історія», яку до цього транслювали у грудні 2022 року.

Про відбудову української культури у студії телеканалів ICTV та СТБ розмірковував очільник Міністерства культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв. Він сказав, що першочергово культура — це люди, тому під час Ukraine Recovery Coference 2024  обговорювали збереження людського капіталу. Крім того, говорили про збереження евакуйованих експонатів та експонатів, які перебувають на тимчасово окупованих територіях.

Безпекову угоду з США коментував керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Наприкінці новинного випуску сказали, що це було ексклюзивне ввімкнення. Він сказав, що угода з США закрила всю плеяду G7. Та додав, що це перша угода з двосторонніми зобов’язаннями між США та Україною. Єрмак також розповів, що угода стосуватиметься не лише військової співпраці, а й економічної та санкційної політик.

Ставлення військовослужбовців до звинувачень у радянщині говорили з Іваном Тимочком. Він сказав, що армія наразі має величезний рівень довіри. Й додав, що політтехнологія очорнення військових закладається на майбутні вибори.

З політичним коментатором Дмитром Левусем у студії «Ми — Україна» обговорили політику Китаю щодо війни в Україні. Він сказав, що можна говорити про цілеспрямовану роботу Китаю проти Глобального саміту миру. Та додав, що наразі немає ніякого китайського плану. Навіть коли самі китайці його винайшли, вони називали свої ідеї комюніке, а не мирний план.

Нардеп Денис Маслов («Слуга народу») розмірковував про воєнні злочини росіян проти цивільного населення. Зокрема, йшлося про терор окупантів у Маріуполі та бездіяльність міжнародних організацій. Він сказав, що Росія ігнорує норми міжнародного права, та їхні дії не мають жодних наслідків.

У блоці «1+1» речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін розповідав про покращення мобілізації та військового обліку. Він сказав, що результати «Резерв+» виправдовують запуск застосунку. Та додав, що після введення QR-коду документ буде рівнозначний паперовому.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
253
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду