Про що говорили в етері спільного телемарафону 11 червня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 11 червня 2024 року

14 Червня 2024
151

Про що говорили в етері спільного телемарафону 11 червня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
151
Сонячні станції для людей та конференція з відбудови.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 11 червня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 11 червня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: ICTV/СТБ, «Інтер», «Рада», «Ми — Україна».

Блоку «1+1» у національному етері цієї доби не було.

У блоці «Інтера» про ситуацію з електропостачанням і зелений тариф говорили з директором держпідприємства «Гарантований покупець» Артемом Некрасовим. Він сказав, що наразі на зеленому тарифі здебільшого працюють сонячні електростанції, тоді як вітрові — вийшли на ринок, оскільки можуть отримувати там більше грошей. Та закликав людей встановити собі за кредитні кошти власні сонячні станції, оскільки їм вдасться отримати підтримку.

Про політику президента Франції Емманюеля Макрона говорили з політичним коментатором Олексієм Буряченком. Він сказав, що наразі Макрон добуває останній президентський термін і до завершення його політичні бали знижуватимуться. Тому, призначаючи дострокові парламентські вибори, він намагається забезпечити прохід своєї партії до французького парламенту.

Далі у марафоні показали відкриття конференції з відбудови України Ukraine Recovery Conference 2024, під час якого виступили президент України Володимир Зеленський, канцлер Німеччини Олаф Шольц і президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

З народною депутаткою Євгенією Кравчук («Слуга народу») у блоці телеканалу «Рада» обговорили пріоритети української делегації на конференції з відбудови. Вона сказала, що важливо зберегти ту інфраструктуру, яку вдалося зберегти. Та додала, що влада розраховує на подальшу фінансову підтримку від партнерів. А про Глобальний саміт миру розмірковував народний депутат Тарас Батенко («За майбутнє»).

Про важливість конференції з відновлення також розповідали народні депутати Олександр Мережко та Віталій Безгін. За словами Мережка, війна не заважає відновлювати Україну вже зараз. Й наразі потребу країни в інвестиціях оцінюють від 10 до 30 мільярдів доларів. Тоді як Безгін розмірковував про важливість промови Володимира Зеленського та сенси, які у неї було закладено.

У блоці «Ради» показали виступ Володимира Зеленського у Бундестазі.

Про міжнародну підтримку у студії «Ми — Україна» розповідав радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк. Він сказав, що допомогу почали надавати швидше, оскільки в інтенсивних війнах варто розуміти як обмежити ресурси Росії та збільшити ресурси України.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
151
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду