15:57
П'ятниця, 31 Жовтня 2014

Медіахолдинг ZIK очолив гендиректор футбольного клубу «Карпати» Ігор Дедишин

Медіахолдинг ZIK очолив гендиректор футбольного клубу «Карпати» Ігор Дедишин
Медіахолдинг ZIK очолив гендиректор футбольного клубу «Карпати» Ігор Дедишин

Генеральним директором медіахолдингу ZIK став Ігор Дедишин, який дотепер обіймав посаду генерального директора футбольного клубу «Карпати». Про це повідомляє прес-служба ZIK.

 

Представляючи нового генерального директора, інвестор медіахолдингу ZIK Петро Димінський відзначив, що, хоча Ігор Дедишин до останньому часу був гендиректором ФК «Карпати», але медіагалузь йому добре знайома, адже він має журналістську освіту і працював у ЗМІ.

 

Петро Димінський наголосив, що й надалі залишатиметься на засадах невтручання у творчий процес і редакційну політику телеканалу та інформагенції. З новим генеральним директором була підписана угода про розвиток та управління медіахолдингом.

 

Ігор Дедишин закінчив факультет журналістики Львівського національного університету ім. І. Франка в 1999 році. Очолював відділ спорту в газеті «Експрес», був головним редактором газети «Спортпанорама». З 2002 року - керівник служби інформації та рекламно-видавничого відділу ФК «Карпати». З 2004 року - директор «Карпати Спорт Маркетинг». Із серпня 2009 року - генеральний директор ФК «Карпати».

 

Нагадаємо, попередній гендиректор медіахолдингу ZIK Дмитро Добродомов 29 жовтня написав заяву про звільнення з посади у зв'язку з обранням його народним депутатом України. На позачергових парламентських виборах, які відбулись 26 жовтня, він переміг в одномандатному виборчому окрузі № 115 у Львові (Сихівський район і частина Личаківського району). На вибори він ішов як самовисуванець.

 

До медіахолдингу ZIK входять телеканал ZIK та інформаційне агентство «Західна інформаційна корпорація».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3943
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop