«Зеонбуд» розкодував 20 каналів із 32 – Нацрада

«Зеонбуд» розкодував 20 каналів із 32 – Нацрада

26 Вересня 2014
6037
26 Вересня 2014
12:06

«Зеонбуд» розкодував 20 каналів із 32 – Нацрада

6037
«Зеонбуд» розкодував 20 каналів із 32 – Нацрада
«Зеонбуд» розкодував 20 каналів із 32 – Нацрада

Провайдер чотирьох загальнонаціональних цифрових каналів «Зеонбуд» розкодував сигнал 20 телеканалів із 32. Про це на брифінгу 25 вересня повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Владислав Севрюков.

 

За даними Нацради, закодованими залишаються телеканали «Ентер-фільм», Zoom, «Кіноточка», К2, «Піксель», Xsport, НЛО TV, Dobro, «Голдберрі», Business, «Вінтаж ТВ», «Ескулап-TV».

 

Нагадаємо, що 17 липня Нацрада зобов'язала «Зеонбуд» протягом місяця розкодувати сигнал цифрового ефірного телебачення і забезпечити виконання умов ліцензій телеканалів щодо розповсюдження програм у відкритому вигляді. Протягом місяця цього не відбулося. Відтак, 21 серпня Нацрада оголосила попередження «Зеонбуду» за невиконання рішення і дала два тижні на виправлення порушень (тобто розкодування).

 

10 вересня «Зеонбуд» розкодував 16 каналів: НТН, Новий канал, СТБ, ТЕТ, Tonis, Перший національний, «Україна», «Мега», М1, К1, «Інтер», «1+1», ICTV, 5 канал, «2+2», БТБ.

 

11 вересня Нацрада взяла до відома часткове виконання «Зеонбудом» рішення про розкодування. Пропозиції оголосити компанії попередження, звернутися до суду про анулювання ліцензії або ж просто дати компанії чітко визначений строк на остаточне виконання рішення Нацради (до 13 вересня, до 1 листопада або до 31 грудня 2014 року) не набрали достатньої кількості голосів Нацради.

 

Тим часом «Зеонбуд» оскаржує попередження Нацради в суді.

 

Відповідаючи на запитання журналістів, чи планує Нацрада повернутися до питання «Зеонбуду», заступник голови Нацради Григорій Шверк заявив, що регулятор розраховує, що «Зеонбуд» до кінця року розкодує всі канали. «Ми маємо право в будь-який час повернутися до цього питання, бо в нас не прийнято остаточне рішення з цього питання», - сказав він.

 

Член Нацради Олег Черниш наголосив, що в регулятора постійно виникають питання до діяльності «Зеонбуду». Зокрема, на останньому засіданні робочої групи з впровадження цифрового телебачення члени робочої групи запропонували «Зеонбуду» надати інформацію про покриття по першій запланованій до можливого відключення аналогового ТБ зоні (північно-західні регіони України). Втім, додав пан Черниш, звернення робочої групи не є обов'язковим до виконання «Зеонбудом», а є радше проханням.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6037
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду