19:19
Неділя, 3 Серпня 2014

Любомир Левицький зніматиме стрічку з залученням бізнес інвестицій

Любомир Левицький зніматиме стрічку з залученням бізнес інвестицій
Любомир Левицький зніматиме стрічку з залученням бізнес інвестицій

Кінорежисер Любомир Левицький планує знімати фантастичний екшн у співпраці України, США та Канади. Про це він розповів в інтерв`ю «Еспресо.TV».

 

Стрічка, за його словами, вироблятиметься із залученням інвестицій зі сфери бізнесу України.

 

«Це фантастичний екшн, який буде вироблятися Україною, США та Канадою. Великобюджетне кіно з історією матиме прив'язку до наших містичних воїнів- характерників. Хоча кіно й не про них, але з запахом України», - розповів Любомир Левицький.

 

За його словами, зараз він спільно з американською авторкою працює над сценарієм картини. «На його підготовку піде 9-10 місяців. Загалом до початку зйомок знадобиться два роки», - підрахував режисер.

 

Також Любомир Левицький поділився своєю точкою зору щодо моделей фінансування кіно в Україні. Він переконаний, що держава не має фінансувати кіно - за винятком таких проектів, як дитячі фільми стрічки, що стосуються важливих подій в історії країни. «Всі пітчинги мають проводитися в рамках безвідсоткового кредитування на кількарічний період», - переконаний режисер.

 

За його словами, фільм, в середньому, повертає гроші за три роки. При цьому Любомир Левицький не зупинявся на таких подробицях, як, наприклад,  жанри фільмів, їх художня цінність чи особливості кінопрокатних ринків України та іноземних держав.

 

Нагадаємо, погляди Любомира Левицького щодо фінансування українського кіновиробництва поділяють не всі представники кіногалузі. Зокрема, як відзначив в інтерв`ю «Детектор медіа» продюсер і кінорежисер Валентин Васянович, саме держава має фінансувати кіно, оскільки кіноіндустрія є складовою її культурного іміджу. До того ж,  підкреслив пан Васянович, без залучення державних коштів у бюджеті стрічки складно знайди партнерів для копродукції.

 

А кінопродюсер Ігор Савиченко раніше висловлював думку, що індустріальні фільми мають фінансуватися з ринку, залучати приватні інвестиції, в той час як авторське кіно - з фондів та інших джерел.

 

Нагадаємо, стрічка  «Тіні незабутих предків» Любомира Левицького мала успіх в кінопрокаті, однак не викликала захвату в кінокритиків.

 

Кінорежисер ставить собі за мету опанувати жанрове кіно і називає своїми кумирами Люка Бессона та Гая Річі

 

«Детектор медіа»

 

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3738
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop