19:14
Четвер, 31 Липня 2014

В Україні з’явився супутниковий телеканал про мисливство і рибальство «Трофей»

В Україні з’явився супутниковий телеканал про мисливство і рибальство «Трофей»
В Україні з’явився супутниковий телеканал про мисливство і рибальство «Трофей»

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 31 липня прийняла рішення про видачу ТОВ «ТРК "Трофей ТВ"» ліцензії на супутникове мовлення.

 

Телеканал уже веде тестове мовлення із супутника Amos 3 під логотипом «Трофей клуб охотников и рыболовов». Власник і директор каналу - Ростислав Юнак.

 

«"Трофей" - канал про рибальство, мисливство, збір грибів і ягід, який пропагує здоровий відпочинок на природі. Наш пріоритет - програми вітчизняного та власного виробництва. Проект повністю фінансується за рахунок власників і доходів від продажу реклами», - розповів пан Юнак.

 

«Це аматорський проект, який було зроблено півтора роки тому як інтернет-портал. Дотепер в Україні не було вітчизняних телеканалів подібного спрямування, тільки російські», - додав він.

 

Член Нацради Олег Черниш зауважив, що вже бачив телеканал «Трофей» у мережі компанії «Воля». «Це було тестове мовлення. Спочатку в нас був напис «Тест», зараз його немає. Ми також підняли сигнал на супутник Amos-3 в тестовому вигляді», - повідомив пан Юнак.

 

За словами пана Черниша, питання супутникового мовлення без ліцензії не регламентовано законодавством, оскільки телеканал може піднятися на супутник, просто уклавши угоду про оренду транспондера із супутниковим оператором, який не вимагає наявності ліцензії. «А от ретрансляція телеканалу без ліцензії кабельним оператором  - це дійсно порушення законодавства. І в нас буде розмова з компанією "Воля" та нашими юристами про те, чи є норма про тестове мовлення», - каже він.

 

Пояснюючи на брифінгу, чому Нацрада все ж видала ліцензію компанії, яка здійснювала безліцензійну діяльність (мовлення), Олег Черниш сказав: «Компанія не була нашим ліцензіатом, не входила до нашої сфери впливу. Зараз вона вже є нашим ліцензіатом, і тепер ми можемо звертати на неї увагу».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6739
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду