Українські телеканали можуть збільшити своє мовлення  в Росії  - Телекомпалата

Українські телеканали можуть збільшити своє мовлення в Росії - Телекомпалата

8 Липня 2014
5
2473
8 Липня 2014
11:52

Українські телеканали можуть збільшити своє мовлення в Росії - Телекомпалата

5
2473
Українські телеканали можуть збільшити своє мовлення  в Росії  - Телекомпалата
Українські телеканали можуть збільшити своє мовлення  в Росії  - Телекомпалата

Асоціація «Телекомунікаційна палата України» закликала провідні телевізійні групи України розширити присутність українського телепродуку в інформаційному просторі Росії. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на звернення, направлене на адресу «1+1 Media», Inter Media Group, Starlight Мedia, «МГ Україна», 5-го каналу, НТКУ, какналів «24», «112 Україна», «Громадське телебачення» та «Еспресо ТБ».

 

«Телекомунікаційна палата України звернулася до провідних медіахолдингів країни з ініціативою щодо розширення присутності вітчизняних медіа в інформаційному просторі Росії», - повідомляє асоціація.

 

Телекомпалата заявила про готовність сприяти у вирішенні формальностей для реєстрації та просування українського телепродукту на території Росії.

 

«Відповідно до законодавства Російської Федерації для мовлення на її території іноземним компаніям необхідно одержати відповідну ліцензію. Телекомпалата готова надати практичну допомогу з підготовки пакета документів для реєстрації та сприяти в просуванні українського телепродукту в кабельних мережах Росії», - говориться в повідомленні.

 

У вирішенні цього питання організація також розраховує на дієву підтримку з боку органів влади. «Розширення легального українського контенту на території Росії може стати не тільки вдалим бізнес-проектом, а й реальним внеском телеіндустрії України в установлення миру і добросусідських відносин між народами України і Росії», - заявив директор Телекомпалати Костянтин Грицак.

 

Асоціація «Телекомунікаційна палата України» - добровільна недержавна неприбуткова організація, об'єднання юридичних осіб, створене з метою розвитку в Україні сфери телекомунікацій, програмних послуг, представництва і захисту спільних інтересів своїх членів. Палата об'єднує юридичних осіб, що діють на ринку платного телебачення - операторів телекомунікаційних мереж, провайдерів програмних послуг та їх об'єднання.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5
2473
Коментарі
5
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
русо_туристо
3939 дн. тому
Честно из всех этих уропских каналов смотрю только 112, там более адекватно стараются показать все события происходящие. А остальные можно и не показывать, там укробред во всей красе!
резидент
3940 дн. тому
Было бы неплохо!а то не всегда получается посмотреть Наши каналы через интернет(
4el
3941 дн. тому
молодцы конечно, но я думаю сейчас будет ой как непросто укр. СМИ пробиться на российское ТВ)
Николай
3941 дн. тому
Если там наши каналы будут вещать, то это будет дря Росси разрыв мозга и шаблонов)) хотя многие из России смотрят наши каналы и нормально, типа 112 и т.п.
cox
3941 дн. тому
А они могут убить Путина? Это ведь так же просто, и однозначно решит все проблемы.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду