Головою правління телеканалу ТЕТ замість Тетяни Смирнової стала Ірина Федорцова

Головою правління телеканалу ТЕТ замість Тетяни Смирнової стала Ірина Федорцова

2 Квітня 2014
0
8544
2 Квітня 2014
17:44

Головою правління телеканалу ТЕТ замість Тетяни Смирнової стала Ірина Федорцова

0
8544
Головою правління телеканалу ТЕТ замість Тетяни Смирнової стала Ірина Федорцова
Головою правління телеканалу ТЕТ замість Тетяни Смирнової стала Ірина Федорцова

1 квітня головою правління ПрАТ «Телекомпанія ТЕТ» стала Ірина Федорцова. На цій посаді вона замінила Тетяну Смирнову. Про це стало відомо з повідомлення на сайті Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України.

 

На засіданні наглядової ради ПрАТ «Телекомпанія ТЕТ» 31 березня було відкликано Тетяну Смирнову на підставі її власної заяви та обрано головою правління Ірину Федорцову з 1 квітня строком на три роки.

 

Раніше пані Федорцова обіймала посаду фінансового директора «1+1 продакшн». На цій посаді її замінила Аліна Жамбекова, яка раніше була фінансовим аналітиком «1+1 продакшн», уточнили «Детектор медіа» в прес-службі холдингу «1+1 медіа».

 

Тетяна Смирнова при цьому залишається директором з юридичних питань «1+1 медіа», повідомили в прес-службі.

 

Нагадаємо, Тетяна Смирнова стала головою правління телекомпанії ТЕТ навесні 2012 року замість Валерія Гросмана, який з квітня 2010 року обіймав посаду в. о. голови правління.

 

Нещодавно на телеканалі ТЕТ змінився генеральний продюсер. У лютому 2014 року із цієї посади пішла Ірина Костюк, замість неї генпродюсером стала Наталія Вашко.

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
8544
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду