Нацрада вимагає від провайдерів припинити трансляцію чотирьох російських телеканалів

Нацрада вимагає від провайдерів припинити трансляцію чотирьох російських телеканалів

11 Березня 2014
6496
11 Березня 2014
13:01

Нацрада вимагає від провайдерів припинити трансляцію чотирьох російських телеканалів

6496
Нацрада вимагає від провайдерів припинити трансляцію чотирьох російських телеканалів
Нацрада вимагає від провайдерів припинити трансляцію чотирьох російських телеканалів

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення України вимагає від провайдерів програмної послуги до 19.00 11 березня поточного року припинити ретрансляцію у своїх мережах передач російських телеканалів «Россия 24», ОРТ («Первый канал. Всемирная сеть»), «РТР Планета», «НТВ-Мир». Про це йдеться у зверненні Нацради, яке отримала «Детектор медіа».

 

Станом на 12.00 11 березня  близько 50 відсотків провайдерів в Україні відключили мовлення цих російських каналів, інші готуються до відключення, повідомляє Нацрада.

 

Національна рада звертається до  об'єднань провайдерів програмної послуги - Спілки кабельного телебачення, Всеукраїнської асоціації операторів кабельного телебачення і телеінформацій них мереж, Асоціації «Укртелемережа», Телекомунікаційної палати України, Асоціації «Західноукраїнська гільдія операторів кабельного телебачення», Асоціації правовласників та постачальників контенту, Асоціації телеінформаційних мереж Криму та керівництва кабельних операторів,  таких як «Воля», «Укртелеком», «Тріолан», «Датагруп», «Фарлеп Інвест», «Інформаційні технології», «Віасат» та інших виконати вимогу і припинити ретрансляцію у своїх мережах передач російських телеканалів «Россия 24», ОРТ («Первый канал. Всемирная сеть»), «РТР Планета», «НТВ-Мир».

 

«Така ситуація в інформаційному полі України викликана необхідністю гарантування інформаційної безпеки відповідно до Рішення РНБО України від 1 березня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України" і звернення Ради національної безпеки і оборони України від 6 березня 2014 року № 242/2-5-1 до Національної ради», - йдеться у зверненні Нацради.

 

Натомість Національна рада рекомендує забезпечити ретрансляцію у мережах України передач телеканалів ATR і Чорноморської ТРК.

 

Національний регулятор також скликає термінову нараду з керівниками об'єднань провайдерів програмної послуги і найбільших провайдерів України о 14.00 12 березня.

 

Як повідомляла «Детектор медіа», 7 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення закликала провайдерів програмної послуги тимчасово утриматись від ретрансляції у своїх мережах програм телеканалів «Вести», «Россия 24», «Первый канал. Всемирная сеть» і «Россия-РТР» до приведення їх програм у відповідність до вимог українського законодавства.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6496
Коментарі
3
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
многовидел
2987 дн. тому
Многолетний опыт перекоммутации еще со времен мудрых людей Кулика-Зинченко показывает, что: а) ЭТО НЕ приведет к увеличению смотрения украинских каналов; б) несложные подсчеты показывают, что ЭТО на 20-30 тысяч увеличит базу "агрессивно недовольных" в каждом областном центре Юга и Востока Украины (полная аналогия "языкового закона"); в) положительно то, что в будущем провайдеры могут заставить дистрибюторов платить за обратное включение российских каналов в сети.
222
2987 дн. тому
а ТВЦі почему не запретили???
111
2987 дн. тому
Кто-нибудь, пните их и скажите что "Вести" и "Россия-24" - это одно и то же. А так же, напомните им, что не существует канала под названием ОРТ.
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду