ICTV знову запускає лінійку оскароносних фільмів


З 22 лютого по 7 березня о 23:00 ICTV транслюватиме фільми, які здобули статуетку американської кіноакадемії «Оскар» або номінувалися на цю нагороду. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.
Протягом двох тижнів ICTV покаже 16 кінострічок, у тому числі:
22 лютого - «Кримінальне чтиво» (1994) - культовий фільм Квентіна Тарантіно, який отримав «Оскар» за оригінальний сценарій.
28 лютого - «Загадкова історія Бенджаміна Баттона» (2008) - фільм режисера Девіда Фінчера, знятий за однойменним оповіданням Френсіса Скотта Фіцджеральда. Здобув «Оскар» за роботу художників-постановщиків, гримерів, спецефекти.
4 березня - «Початок» (2010) - науково-фантастичний трилер від Крістофера Нолана, зазначений у восьми номінаціях на «Оскар».
5 березня - «Залізна леді» (2011) - біографічна історія жінки-політика Маргарет Тетчер від режисера Філліди Ллойд. Стрічка отримала два «Оскари» за найкращу жіночу роль та грим.
6 березня - «Моторошно голосно і вкрай близько» (2011). Оповідь про хлопчика, котрий втратив батька під час падіння веж-близнюків у Нью-Йорку. Режисер - Стівен Долдрі. Кінострічка була номінована на «Оскар» у категоріях найкращий фільм та найкраща чоловіча роль другого плану.
7 березня - «Операція "Арго"» (2012) - політичний трилер режисера Бена Аффлека. Сюжет картини заснований на реальних подіях - операції спецслужб з порятунку шести американських дипломатів з Тегерана. «Оскари» за фільм, адаптований сценарій, монтаж.
Нагадаємо, що аналогічну двотижневу лінійку оскароносного кіно ICTV запускав і торік перед врученням нагород Американської кіноакадемії.
Цього року 86-та церемонія вручення премії Американської кіно академії «Оскар» пройде в Лос-Анджелесі 2 березня.
Вероніка Коробенюк для «Детектор медіа»
