«Едіпресс Україна» оновив сайт для дівчат 4girls.ua

«Едіпресс Україна» оновив сайт для дівчат 4girls.ua

7 Лютого 2014
0
2836
7 Лютого 2014
14:57

«Едіпресс Україна» оновив сайт для дівчат 4girls.ua

0
2836
«Едіпресс Україна» оновив сайт для дівчат 4girls.ua
«Едіпресс Україна» оновив сайт для дівчат 4girls.ua

Із 6 лютого молодіжний сайт 4girls.ua видавничого дому «Едіпресс Україна» почав роботу в оновленому форматі. Онлайн-ресурс перетворився на майданчик української стріт-моди. Про це повідомляє піар-служба видавничого дому.

 

Орієнтуючись на дівчат 20-30 років, основну увагу сайт 4girls.ua відтепер приділяє модним порадам на кожен день. Новий контент сайту - це календар модних подій, сервіс для підбору стильних образів, огляд майданчиків для модних покупок, новини від молодих дизайнерів.

 

«Протягом двох років (з 2011-го. - ТК) сайт 4girls.ua показував незмінно гарні результати і динамічне зростання своїх основних показників. Але найпопулярнішими серед українських дівчат і молодих жінок завжди були fashion-матеріали. Причому не висока мода, а практична і повсякденна, - розповіла керівник напрямку молодіжних проектів ВД «Едіпресс Україна» Олександра Трунова. - Оновлений сайт стане унікальним майданчиком з новинками, майстер-класами, порадами, оглядами колекцій, знайомствами з українськими дизайнерами та стріт-стайлерами, найкращими майданчиками для шопінгу, модними тенденціями і зірковим стилем»

 

«Детектор медіа»

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
2836
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду