11:46
П'ятниця, 20 Грудня 2013

Канал «Бігуді» групи «1+1 медіа» стартує 13 січня

Канал «Бігуді» групи «1+1 медіа» стартує 13 січня
Канал «Бігуді» групи «1+1 медіа» стартує 13 січня

Нішевий телеканал «Бігуді», орієнтований на жіночу аудиторію, буде запущено на початку наступного року. Мовлення розпочнеться 13 січня на базі супутникового каналу Real TV Estate. Про це «Детектор медіа» повідомили в прес-службі групи «1+1 медіа», яка запускає новий канал.

 

Основні продукти каналу - вітчизняні та зарубіжні серіали, а також програми власного виробництва групи для жіночої аудиторії.

 

Генеральним продюсером каналу стала Олена Товстенко.

 

«Чоловічі канали у нас вже є, а ніша жіночих каналів не зайнята, хоча саме жінки більше часу проводять перед телевізором. Канал «Бігуді» орієнтований на те, щоб задовольнити потреби українських жінок у серіалах. Ми хочемо, щоб наші глядачки відчули турботу, переживали разом з героями серіалів радість, щастя і справжні почуття та отримували від життя позитивні емоції» , - розповіла про концепцію каналу пані Товстенко.

 

«Канал логічно доповнить лінійку каналів групи. Ми гарантуємо, що в ефірі буде виключно якісний і цікавий жіночій аудиторії контент», - доповнив Олександр Ткаченко, генеральний директор «1+1 медіа».

 

Нагадаємо, про запуск групою «1+1 медіа» жіночого каналу «Бігуді» на базі супутникового телеканалу Real TV Estate стало відомо 18 грудня в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, яка внесла зміни до ліцензії ТОВ «Рєал Істейт-ТВ».

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
16833
Переглядів
Коментарі
Инна
20:52 / 19 Липня 2018
Покажіть турецький серіал Фатмагуль
журналист
12:17 / 20 Грудня 2013
приплыли.... окончательно! кудряшка сью продакшн.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop