14:13
Понеділок, 2 Грудня 2013

«Футбол» і «Футбол+» змінили назви та вийшли в ефір з єдиним графічним оформленням і новими логотипами

«Футбол» і «Футбол+» змінили назви та вийшли в ефір з єдиним графічним оформленням і новими логотипами
«Футбол» і «Футбол+» змінили назви та вийшли в ефір з єдиним графічним оформленням і новими логотипами

Спортивні канали холдингу «Медіа Група Україна» (МГУ) «Футбол» і «Футбол+» змінили назви на «Футбол 1» та «Футбол 2», відповідно, та вийшли в ефір з єдиним графічним оформленням і новими логотипами. Про це повідомляє прес-служба МГУ.

 

В оновленій графіці «Футбол 1» та «Футбол 2» використовуються жовтий, зелений, червоний, оранжевий та фіолетовий кольори.

 

Програмування телеканалів «Футбол 1» та «Футбол 2» також буде рівнозначним: матчі усіх чемпіонатів та присвячені їм програми будуть розподілені у паритетному співвідношенні. Канали будуть представлені як в SD, так і у HD-якості.

 

Як писала «Детектор медіа», починаючи з січня 2014 року, «Футбол 1» та «Футбол 2» будуть доступні для кабельних та супутникових операторів виключно в єдиному дистрибуційному пакеті. Також із січня кожен з каналів буде доступний в SD та HD версіях (наразі в HD мовить лише «Футбол+»). Із червня 2014 року, до старту фінальної частини Чемпіонату світу з футболу-2014 у Бразилії, почнуть мовлення «Футбол 1HD» та «Футбол 2HD».

 

Перейменування каналів було запроваджено для зручності глядачів, повідомили в прес-службі.

 

«Перед нами стояло завдання не лише підкреслити унікальність та престижність футбольного контенту в ефірі, а в першу чергу - забезпечити для глядачів комфортну та зрозумілу навігацію між «Футбол 1» та «Футбол 2». Це новий формат для вітчизняного телебачення, коли контент розподіляється між двома каналами», - говорить директор з маркетингу «Футбол 1» та «Футбол 2» Наталія Комолова.

 

Як повідомляла «Детектор медіа», 27 листопада Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензії ТРК «Україна» стосовно каналів «Футбол» і «Футбол+». Відповідно до даного рішення, канали змогли змінити логотипи та концепцію мовлення.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
5005
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop