10:58
Понеділок, 29 Липня 2013

«1+1» робить шоу про пошук пари для емігрантів «Кохання без кордонів»

У реаліті візьмуть участь медіамагнат, фермер, ресторатор та дантист
«1+1»  робить шоу про пошук пари для емігрантів «Кохання без кордонів»
«1+1»  робить шоу про пошук пари для емігрантів «Кохання без кордонів»

Нове реаліті-шоу на «1+1» за форматом Origins of Love називатиметься «Кохання без кордонів». Про це йдеться в анонсах каналу.

 

Проект стартує незабаром.

 

Героями проекту стали троє чоловіків та одна дівчина, які вже тривалий час проживають за кордоном. «Вони досягли всього, але так і не зустріли кохання», - повідомляє канал. Успішні вихідці з України зараз шукають собі пару на батьківщині.

 

Участь у реаліті-шоу взяли участь: Ігор Голубчик, 36 років, Чикаго - медіамагнат, розлучений, шукає жінку, яка відповідатиме його статусу; Василь Борсук, 46 років, Іспанія - фермер, вдівець, шукає нове кохання; Марк Ентоні Малінос, 35 років, Канада - ресторатор, не одружений, шукає ту, котра сподобається його бабусі; Тетяна Колесникова, 25 років, Сан-Франциско -  10 років тому виїхала з України, дантист, шукає чоловіка, схожого на її батька.

 

Зйомки проекту відбувалися за кордоном.

 

Як повідомляла «Детектор медіа», канал «1+1» придбав у компанії Nordisk Film TV, яка входить до Banijay Group, формат реаліті-шоу Origins of Love у липні 2012 року.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
10396
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop