"Українську правду" перевіряє УБЕЗ
Дивні події потягом двох останніх тижнів відбуваються навколо інтернет-видання «Українська правда». Перевіряльники, що пред’являють посвідчення працівників УБЕЗу, почали збирання інформації про фінансові й організаційні аспекти діяльності «УП». Працівникам інтернет-газети вони заявили, що це потрібно для розслідування убивства Георгія Гонгадзе.
Примітні в цій ситуації кілька моментів. По-перше, з часу приходу на посаду генпрокурора Святослава Піскуна і зміни складу слідчої групи працівники Генпрокуратури не зустрілися з жодним(!) із журналістів і працівників «Української правди». І це при тому, що Георгій Гонгадзе й Олена Притула були соратниками, які не мали одне від одного таємниць, при тому, що Георгій зник по виході саме з її домівки, при тому, що Олена Притула ініціювала поїздку в Таращу чотирьох журналістів, які знайшли тіло в таращанському морзі. Може, працівникам прокуратури у журналістів «Української правди», створеної Георгієм Гонгадзе, і спитати нічого? Тоді незрозуміло, навіщо перевіряти економічну діяльність приватного підприємства «Українська правда», зареєстрованого майже через півтора року після зникнення Георгія, — 27 липня 2001 року? Що корисного для слідства може бути в отриманні інформації про телефонну лінію та рахунок у банку? Запитання без відповіді. Кому можуть бути корисними проблеми, створювані найпопулярнішому і найнезалежнішому інтернет-виданню країни? Відповідь без запитання.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
zn,kiev,ua/ie/show/409/36044/">"Дзеркало тижня"
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ