Нацрада не продовжила ліцензію радіо NRJ

Нацрада не продовжила ліцензію радіо NRJ

4 Серпня 2022
1837
4 Серпня 2022
14:17

Нацрада не продовжила ліцензію радіо NRJ

1837
Серед власників компанії виявили нерезидента України.
Нацрада не продовжила ліцензію радіо NRJ
Нацрада не продовжила ліцензію радіо NRJ

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення відмовила у продовженні ліцензії радіостанції NRJ (юридична особа — ТОВ «Телерадіокомпанія "Радіо 50"»). Таке рішення регулятор ухвалив на своєму засіданні 4 серпня.

У структурі власності радіостанції є компанія, зареєстрована в офшорній зоні. Згідно з реєстром, це «Рейнбоуфілд ЛТД», яка має реєстрацію на Кіпрі. Компанія володіє 1%  радіостанції.

«Українське законодавство забороняє таким компаніям засновувати і брати участь у телерадіоорганізаціях. Недотримання цих вимог є підставою для відмови у продовженні ліцензії на мовлення», — повідомила Нацрада.

Радіостанція виходить на частоті 101,1 МГц у Харкові.

Нагадаємо, решта 99% радіостанції належить ТОВ «Радіогрупа». NRJ входило до UMH.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1837
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду