17:09
П'ятниця, 20 Листопада 2020

BuzzFeed купує HuffPost

357
Колишній власник HuffPost стає міноритарним акціонером BuzzFeed.
BuzzFeed купує HuffPost
BuzzFeed купує HuffPost

Американська медійна компанія BuzzFeed купує онлайн-видання HuffPost у Verizon Media (підрозділ американського холдингу Verizon Communications). У свою чергу Verizon Media робить інвестицію у BuzzFeed та стає її міноритарним власником. Про це сторони оголосили 19 листопада.

Сума угоди не розголошується.

Керувати об'єднаною компанією буде засновник і генеральний директор BuzzFeed Джона Перетті, який був одним із засновників HuffPost у 2005 році. На той час сайт називався The Huffington Post.

«З приєднанням HuffPost наша медіа-мережа матиме більше користувачів, які витрачатимуть значно більше часу на наш контент, ніж на будь-кого з наших конкурентів», – сказав пан Перетті.

Verizon Media та BuzzFeed також оголосили про нове стратегічне партнерство в контенті та рекламі. Медійні компанії розраховують, що це допоможе збільшити їхні доходи.

Verizon Media та BuzzFeed будуть обмінюватися контентом на платформах один одного, створять інноваційну групу для вивчення можливостей монетизації та будуть використовувати нові формати реклами, включаючи додатки розширеної реальності (XR) та AR.

BuzzFeed матиме можливість використовувати Verizon Media Immersive, онлайн-платформу XR для реклами та контенту. Крім того, BuzzFeed зможе скористатися рекламною платформою Verizon Media та просувати свій контент через Yahoo, що належить Verizon Media.

HuffPost буде офіційним видавничим партнером Verizon Media, як The New York Times, USA Today, Associated Press та Reuters. Контент HuffPost буде просуватися через канали та продукти Yahoo. Крім того, Verizon Media продовжуватиме керувати продажами рекламних ресурсів HuffPost.

Нагадаємо, на початку 2019 року BuzzFeed та Verizon Media скоротили 1000 працівників, щоби зменшити свої видатки.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
357
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду