11:42
Понеділок, 17 Вересня 2018

У 2019 році держава виділить на кіно не менше 1 млрд грн – Іллєнко

Наступного року в державному бюджеті буде закладено не менше коштів на підтримку української кінематографії, ніж цього року.
У 2019 році держава виділить на кіно не менше 1 млрд грн – Іллєнко
У 2019 році держава виділить на кіно не менше 1 млрд грн – Іллєнко

Про це розповів голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко на панельній дискусії «Успішне українське кіно? Так» в рамках конференції Kyiv Media Week, що розпочалася сьогодні, 17 серпня.

«Виходячи з тих цифр, які були озвучені в п’ятницю, щодо проекту бюджету на 2019 рік, на кіно буде виділено не менше коштів, ніж цього року», – сказав голова Держкіно.

Також він додав, що для успішного розвитку індустрії потрібна не лише державна фінансова підтримка, а й об’єднання всієї індустрії.

«Гравці ринку мають консолідуватися, діяти заради спільного інтересу, як вони робили це в 2017-2018 роках, відкинувши власні амбіції. Саме консолідація дала той результат, який ми сьогодні маємо: державну підтримку, нормальну взаємодію з кінотеатрами тощо. Нам сьогодні дуже важливо сконцентруватися на конструктиві й тих речах, які потрібні не комусь окремо, а всім разом», – пояснив Пилип Іллєнко.  

Нагадаємо, у 2017 році держава виділила на виробництво та розповсюдження українських фільмів 500 млн грн. У 2018 році бюджет зріс удвічі – до 1 млрд грн. Половина цих коштів надаєтся через Держкіно, а половина – через конкурс Мінкульту «Виробництво (створення) та розповсюдження фільмів патріотичного спрямування».

На фото: Пилип Іллєнко

Фото: ДМ

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
961
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop