ПРОЕКТИ
12:56
Середа, 18 Липня 2018

Publicis Groupe призначила керівником в Україні Енвера Кікаву

Publicis Groupe повідомила про призначення Енвера Кікави на посаду CEO офісу в Україні з метою подальшого підсилення команди і зміцнення позицій на ринку.
Publicis Groupe призначила керівником в Україні Енвера Кікаву
Publicis Groupe призначила керівником в Україні Енвера Кікаву

Пан Кікава працюватиме під керівництвом CEO Східної Європи Олега Попенка, йдеться в повідомленні.

У Енвера Кікави більше 15 років досвіду в рекламі та медіа. Він приєднався до агентства Starcom в 2003 році як фахівець з досліджень і аналітики, а в 2008 році був призначений на посаду виконавчого директора. У 2017 році став директором з медіабізнесу Publicis One і відповідав за розвиток декількох брендів медійних агентств.

«Наші клієнти на глобальному рівні і в Україні перебувають у безперервному пошуку нових комунікаційних підходів і джерел для розвитку свого бізнесу в умовах зростаючої економічної невизначеності і технологічних змін, які прискорюються… В Україні група Publicis представлена ​​сильними агентськими брендами у всіх ключових дисциплінах, таких як креатив, медіа та перформанс-маркетинг. Свою основну роль на посаді CEO я бачу в тому, щоб допомогти командам наших агентств в повній мірі реалізувати цей унікальний потенціал», - прокоментував своє призначення сам Енвер Кікава.

«У нашого українського офісу вражаюча історія досягнень: з маленького агентства йому вдалося вирости в найбільшу комунікаційну групу. Це стало можливим тільки завдяки постійному розвитку та пошуку нових результативних рішень в тих напрямках, які найбільш значимі для бізнесу наших клієнтів. Я впевнений, що Енвер - саме той керівник, який зможе надати додаткову динаміку процесу трансформації групи, що проходить на тлі тектонічних змін в рекламній галузі», - резюмував CEO Publicis Groupe в Східній Європі Олег Попенко.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2570
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop