13:45
Середа, 6 Червня 2018

Екс-команда Forbes запустила онлайн-журнал про лідерів – Leadership Journey

6 червня в Україні запрацювало нове медіа про лідерів та лідерство – Leadership Journey. Засновниця та директорка – Дар’я Ісакова, яка раніше очолювала журнал про аграрний бізнес Landlord.
Екс-команда Forbes запустила онлайн-журнал про лідерів – Leadership Journey
Екс-команда Forbes запустила онлайн-журнал про лідерів – Leadership Journey

Вона розповіла «Детектору медіа» деталі про Leadership Journey.

«Роботу над створенням журналу ми з командою розпочали у квітні, хоча його ідея з’явилася кілька років тому. Я є автором ідеї і співзасновником журналу. Запуск відбувся сьогодні – чекали Дня журналіста», – розповіла пані Ісакова.

Директорка проекту уточнила, що до команди Leadership Journey увійшли журналісти, які раніше працювали з нею у Forbes, а пізніше – в журналі Landlord.

Головним редактором нового ЗМІ став Максим Біроваш. Раніше він був редактором рубрики «Підприємці» в Forbes, а пізніше – головредом у Landlord.

«Ми пишемо про управлінські стратегії, про корпоративну культуру, яка безпосередньо впливає на мотивацію персоналу, про особистості, які успішно компаніями різного масштабу. У кожного свій інструментарій, свої  підходи, свої цінності, а це все безпосередньо впливає на успішність бізнесу», – розказав головред «Детектору медіа».

Онлай-журнал має стрічку новин та декілька рубрик.

«Є новинна рубрика, де ми публікуємо тексти, що стосується подій на ринку HR та менеджменту. Рубрики: "Менеджмент", "Практика" та "Кейси" – це прикладні рубрики, у них ми пишемо про досвід різних компаній у вирішенні різнопланових питань – від мотивацій працівників та вирішення виробничих питань до стартапів та інноваційних управлінських стратегій. Також у нас є рубрика "Бібліотека", де ми публікуємо рецензії про різні ділові книги, які нам особисто зайшли», – розкзав деталі пан Біроваш.

Нагадаємо, ук вітні 2017 року співзасновниця та директор ділового журналу про аграрний бізнес Landlord Дар’я Ісакова повідомила, що покидає проект.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1003
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop