13:39
Понеділок, 23 Квітня 2018

Smartsolutions Law Group стали партнером «1+1 медіа» у проекті захисту авторських прав Sudum

Група компаній «1+1 медіа» та адвокатське об’єднання Smartsolutions Law Group оголосили про партнерство в рамках розвитку послуг із захисту авторських і суміжних прав в інтернеті
Smartsolutions Law Group стали партнером «1+1 медіа» у проекті захисту авторських прав Sudum
Smartsolutions Law Group стали партнером «1+1 медіа» у проекті захисту авторських прав Sudum

Про це повідомляє прес-служба «1+1 медіа».

«Завдяки синергії технічної компетенції фахівців "1+1 Digital" та досвіду адвокатів Smartsolutions ми зможемо ефективніше захищати права українських компаній в інтернеті та притягати правопорушників до юридичної відповідальності. Віримо, що співробітництво дасть ринку кейси про наслідки таких порушень і допоможе знизити показник піратства у країні», – прокоментувала співпрацю директор діджитал-напрямку «1+1 медіа» Анна Ткаченко.

Як повідомляє прес-служба групи, Smartsolutions Law Group стане ексклюзивним юридичним партнером «1+1 медіа» в рамках проекту Sudum.

«Наша компанія бореться з піратством не перший рік, і цей досвід дозволяє зробити однозначний висновок: спіймати та покарати пірата реально, – сказав партнер Smartsolutions Law Group, адвокат Олександр Папуця. – Ключові гравці ринку налаштовані серйозно, і в цьому їх підтримує держава. Захист інтелектуальної власності – обов’язкова умова євроінтеграції України, а це означає, що компромісів у цій війні не буде, а методи будуть вдосконалюватись. Ми, як адвокати, докладемо всіх зусиль для того, щоб правові інструменти працювали безвідмовно».

Медіагрупа повідомляє, що у перспективі «1+1 медіа» та правова група планують захищати в інтернеті не тільки відеоконтент, а й інші об’єкти інтелектуальної власності.

«Клієнти двох компаній також зможуть вибрати між комплексним рішенням та окремими опціями: моніторинг та видалення нелегальних копій контенту або правова допомога адвокатів у захисті інтересів правовласників», – повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, система Sudum була створена для захисту контенту «1+1 медіа» у 2016 році. Сервіс розпізнає та блокує нелегальні копії відеоконтенту на сайтах, соцмережах та відеохостингах. Як повідомляє медіагрупа, за перший рік роботи медіагрупа видалила понад 200 тис. піратських посилань та збільшила прибуток від реклами на власних ресурсах на 40%.

У 2018 році «1+1 медіа» почала продавати Sudum, як сервіс з захисту інтересів правовласників відеоконтенту.

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
819
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop