10:34
Четвер, 1 Березня 2018

Президентом Edipresse Media Ukraine стала Інна Катющенко, а гендиректором – Наталя Бойко

1 березня генеральним директором медіахолдингу Edipresse Media Ukraine призначено Наталю Бойко, яка до цього три роки була заступницею гендиректора холдингу. Президентом компанії стала Інна Катющенко
Президентом Edipresse Media Ukraine стала Інна Катющенко, а гендиректором – Наталя Бойко
Президентом Edipresse Media Ukraine стала Інна Катющенко, а гендиректором – Наталя Бойко

Про це повідомляє прес-служба медіахолдингу.

У релізі зазначено, що пані Бойко займатиметься питаннями виведення компанії Edipresse Media на нові фінансові показники, посилення позицій брендів і розвиток бізнесу за рахунок нових напрямків і зонтичних брендів.

«У Edipresse Media сильна креативна, професійна і разом з тим дружна команда. Для мене велика честь керувати такими фахівцями. Ми бачимо нові горизонти для розвитку та нові виклики», – сказала пані Бойко.

Пані Бойко закінчила філософський факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Перед тим, як почати роботу в Edipresse Media Ukraine, була директором з маркетингу в UMH Publishing.  Має досвід роботи в сфері медіа та реклами, вона займалася розробкою і управлінням маркетингових/рекламних проектів (принт та онлайн), побудовою організаційних структур, реалізацією управлінських рішень.

За повідомленням прес-служби, Інна Катющенко, співвласниця Edipresse Media, яка керувала холдингом з 2004 року, переходить в статус президента компанії. Вона буде курирувати стратегічні питання розвитку бізнесу, а також займатиметься новими проектами і розвитком Благодійного фонду «Единственная».

«Я вірю в знання і сили Наталі, бажаю розправити крила, відчути ще більше впевненості і побачити нові можливість для розвитку бізнесу і себе в ньому», – прокоментувала призначення гендиректора пані Катющенко.

Нагадаємо, у 2016 році видавничий дім «Едіпресс Україна» запустив англомовний інтернет-ресурс lifestyle-тематики Destinations, повідомляє прес-служба компанії.

У лютому 2018 року генеральний директор видавництва «Едіпресс Україна» Інна Катющенко розказала «Детектору медіа» про те, якими були останні кілька років для її компанії і ринку преси в цілому.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
374
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop