17:45
П'ятниця, 23 Лютого 2018

YouTube-канал телеканалу «Україна» набрав мільярд переглядів

За даними компанії Socialbakers, яка займається моніторингом та аналітикою, телеканал «Україна» першим серед українських каналів, представлених на відеохостингу YouTube, набрав понад мільярд переглядів.
YouTube-канал телеканалу «Україна» набрав мільярд переглядів
YouTube-канал телеканалу «Україна» набрав мільярд переглядів

Про це повідомляє прес-служба каналу.

На YouTube-каналі «України» представлені проекти власного виробництва телеканалу – серіали, соціальні ток-шоу, документальні фільми, інформаційно-аналітичні проекти.

«Для нас важливо, що канал «Україна» впевнено здобуває лідерство як серед телевізійної, так і серед інтернет-аудиторії. Мільярд переглядів на YouTube вкотре засвідчує, що ми глибоко розуміємо запити якнайширшої аудиторії і втілюємо це розуміння в якісний продукт власного виробництва», - значила директорка телеканалу «Україна» Вікторія Корогод.

«Мільярд переглядів на YouTube, той факт, що канал «Україна» знаходить величезну аудиторію не лише на телебаченні, а й в діджитал, говорить про успішну адаптацію нашого контенту до потреб різних майданчиків і аудиторій. Це досягнення для нас навіть більш вагоме, ніж "Золота кнопка". Адже для великого виробника контенту, яким є канал "Україна", отримати мільйон підписників – це, зрештою, питання часу. Значно важливіше домогтися синергії між різними майданчиками», - зазначила директорка з розвитку інтернет-проектів «Медіа Група Україна» Олена Шабашкевич.

Канал «Україна» на YouTube був зареєстрований 2 травня 2012 року. Станом на сьогодні на канал підписані понад 1 млн. користувачів, за що канал отримав «Золоту кнопку». Найбільшою популярністю на YouTube-каналі телеканалу «України» користуються серіали власного виробництва, випуски ток-шоу «Говорить Україна» та проекту «Реальна містика», повідомляє прес-служба. Для двох останніх проектів канал «Україна» нещодавно запустив окремі YouTube-канали.

Нагадаємо, офіційний канал кінокомпаніх Star Media на YouТube досяг 1 мільйона підписників і отримав символічну «Золоту кнопку».

Як повідомляв «Детектор медіа», 24 січня прес-служба Нового каналу повідомила, що Новий став першим українським телеканалом, який отримав від YouTube «Золоту кнопку». Наразі канал налічує 1,5 млн підписників. 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2844
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop