12:51
П'ятниця, 15 Грудня 2017

9-й Одеський міжнародний кінофестиваль відкрив прийом заявок у конкурсні програми

779
Заповнити онлайн-формузаявки можна на офіційному сайті ОМКФ до 10 квітня.
9-й Одеський міжнародний кінофестиваль відкрив прийом заявок у конкурсні програми
9-й Одеський міжнародний кінофестиваль відкрив прийом заявок у конкурсні програми

Учасником Міжнародної конкурсної програми можуть стати ігрові повнометражні фільми високої художньої якості із глядацьким потенціалом («арт-мейнстрім») і завершені після 1 січня 2017, прем’єри яких не відбувались на території України на момент початку кінофестивалю у 2018 році.

До Національної конкурсної програми відбираються ігрові та неігрові повнометражні та короткометражні фільми усіх жанрів українського виробництва або копродукції з Україною, завершені після 1 січня 2017 року. Нагадуємо, з цього року кожен фільм, що пройшов селекцію відбірковою комісією Одеського кінофестивалю, може брати участь лише в одній конкурсній програмі ОМКФ. Також на 9-ому ОМКФ з’явиться нова номінація - «Найкраща режисерська робота» Національного конкурсу.

До участі у Конкурсі європейських документальних фільмів приймаються повнометражні документальні стрічки, що були вироблені повністю або у межах міжнародної копродукції; зі списком країн можна ознайомитися на сайті ОМКФ у розділі «Регламент». Там же ви знайдете детальну інформацію про правила та процедуру подачі заявок на 9-й Одеський кінофестиваль. Приймання заявок до міжнародної, національної та документальної конкурсної програми відкрито з 14 грудня 2017 до 10 квітня 2018.

Селекція фільмів у конкурсні програми здійснюється відбірковою комісією, в яку входить програмна дирекція кінофестивалю. 

Додаткова інфорація - за електронною адресою program@oiff.com.ua.Прес-служба ОМКФ
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
779
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду