22:36
Четвер, 9 Листопада 2017

«1+1 медіа» повідомила, що продовжить роботу над актом щодо висвітлення теми суїциду

Група «1+1 медіа» продовжить роботу над саморегулівним актом галузі щодо висвітлення теми суїциду. Про це повідомила 9 листопада прес-служба групи.
«1+1 медіа» повідомила, що продовжить роботу над актом щодо висвітлення теми суїциду
«1+1 медіа» повідомила, що продовжить роботу над актом щодо висвітлення теми суїциду

«1+1 медіа не відмовляється від підписання акту та продовжить роботу над ним. У період залучення представників нашої медіагрупи в робочу групу сталась прикра помилка – за проектом були закріплені учасники, спеціалізація яких не є охоплює дану тему», – пояснює прес-служба «1+1 медіа».

За даними прес-служби, за останні декілька днів представники «1+1 медіа» глибше вивчили це питання. «Ми вважаємо, що саморегулювання є потрібним і наш ринок до нього готовий. З нашого боку над проектом працюють юристи та виробники контенту, які наразі в оперативному режимі вносять доповнення і правки до акту. Ми переконані, що документ може стати прикладним, а не носити формальний характер, і це відповідає інтересам усіх учасників», – йдеться в повідомленні.

Група «1+1 медіа» також заявила, що «трактування нашої позиції в деяких ЗМІ щодо саморегулюючого акту, суть якого в підходах до висвітлення суїциду в медіа, не відповідає дійсності».

Нагадаємо, 7 листопада група «1+1 медіа» повідомила робочу групу при Національній раді з питань телебачення і радіомовлення з розробки правил захисту дітей у медіа про небажання підписувати саморегулівний акт №2 щодо висвітлення теми суїциду. «Зважаючи на відсутність погодженої позиції керівництва групи “1+1” щодо запропонованого тексту Спільного акту, значні зауваження до його змісту, повідомляємо, що на даний момент ми не підтримуємо підписання цього документу. Вважаємо, що законодавче врегулювання цього питання є достатнім і не потребує додаткового саморегулювання», – написав у листі член робочої групи, заступник генерального директора з правових питань «1+1 медіа» В’ячеслав Мієнко.

Лист представника групи «1+1 медіа» став несподіванкою для членів робочої групи, адже до цього під час її роботи пан Мієнко не висловлював зауважень і пропозицій до проекту саморегулівного акта №2 щодо висвітлення теми суїциду. Правки до проекту вносили представники груп StarLightMedia та «Медіа Група Україна», продакшну Ivory Films та Незалежної асоціації телерадіомовників.

Випадки самогубств регулярно стають темами сюжетів інформаційної програми ТСН на телеканалі «1+1». Підхід ТСН до висвітлення складної теми розкритикувала у Facebook і в блозі на «Детекторі медіа» член робочої групи при Нацраді, заступниця директора з наукової роботи, завідувачка лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПНУ Любов Найдьонова.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1486
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop