У США почав виходити журнал The Ukrainian: Life and Culture

У США почав виходити журнал The Ukrainian: Life and Culture

4 Жовтня 2017
2479
4 Жовтня 2017
17:09

У США почав виходити журнал The Ukrainian: Life and Culture

2479
У Києві відбулася презентація англомовного журналу The Ukrainian: Life and Culture («Українське: життя і культура»), який почав видаватися в США силами громадськості і має на меті популяризувати Україну у світі.
У США почав виходити журнал The Ukrainian: Life and Culture
У США почав виходити журнал The Ukrainian: Life and Culture

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Засновники проекту – члени асоціації Ukrainian Cultural Initiatives (Arlington, VA) - вважають, що, незважаючи на триваючу війну та складну політичну та економічну ситуацію, сучасна українська культура розвивається за моделями наймодніших європейських культурних трендів. Вони переконані, що  видання The Ukrainian: Life And Culture дасть українській культурі міжнародну трибуну, зробить Україну більш відомою та зрозумілою за кордоном.

«Такого видання раніше не існувало ані в США, ані в інших англомовних країнах. В Україні виходять чудові журнали про культуру, але вони орієнтовані лише на українську читацьку аудиторію. У США є багато видань української діаспори, які служать потребам дiаспорних спільнот, але вони не поширюються на американську аудиторію та дуже мало розповідають про культурне життя саме сучасної України. Ми зібрали найкращі українські голоси – журналістів, науковців, мистецтвознавців, які допоможуть англомовним американцям більше дізнатися про культуру України і життя українців», - сказала головна редакторка журналу Інна Головаха.

Серед авторів першого номеру журналу – кінознавець Сергій Тримбач, мистецтвознавець Михайло  Красіков, науковець Олена Чебанюк, Марина Гримич, американський блогер, який живе в Україні Петер Сантанелло та інші. Над першими номером журналу працювали також літературні редактори Бірґіт Мід, Пенелопа Белл,  Елвіс Васкес, Сільвія Ортеґа, Вільям Гікс, художник, дизайнер Олексій Чекаль.

Інна Головаха повідомила, що планується видавати чотири номери  журналу  на рік у паперовому та електронному вигляді. Поширюватиметься видання через передплату, соцiальнi мережi та веб-сторiнку. Перший номер журналу вийшов у вересні і є вже у вільному доступі в інтернеті. 

«Свого часу з одним із авторів журналу, літературознавцем Ігорем Бондар-Терещенком ми працювали у Харкові над журналом «Український засів», який розвінчав усі радянські, комуністичні, московські міфи про діяльність ОУН  під час Другої світової війни, зокрема бойових груп ОУН-УПА у Харкові, - зазначив на презентації видання перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Червак. - Публікації «Українського засіву» засвідчили, що насправді українці в Харкові під час Другої світової війни змагалися за українське культурне життя, за українську незалежну державу, за що й поклали свої голови. Настав час, щоб ми почали руйнувати нові міфи про Україну, які нав’язала світові Росія. Тому поява англомовного журналу, який розказуватиме світові про Україну під кутом сучасності, який популяризуватиме Україну в англомовному світі - це безумовно вкрай важлива подія. Ми будемо сприяти, щоб журнал мав довгу історію і світ дивився на Україну і дізнавався про неї не через окуляри російської пропаганди, а через призму об’єктивної журналістики».

Нагадаємо, в Канаді знімають фільм про українських режисерів-невдах та їх боротьбу з ковбасним магнатом. Прем’єра стрічки The Keepers of Kielbasa запланована на березень 2018 року.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2479
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду