Держкомтелерадіо оголосив конкурс на посаду директора Книжкової палати
Держкомтелерадіо оголосив про проведення конкурсу на посаду директора Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова».
Про це повідомили «Детектору Медіа» в прес-службі Держкомтелерадіо.
Конкурс проводиться відповідно до частини четвертої статті 9 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та методичних рекомендацій щодо особливостей обрання керівника державної наукової установи, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 998.
ДНУ «Книжкова палата України імені Івана Федорова» проводить наукові дослідження у сфері видавничої справи та інформаційної діяльності, забезпечує бібліографічною, статистичною та іншими видами книгознавчої інформації органи влади, бібліотеки, вищі навчальні заклади, науково-дослідні організації та інформаційні центри України.
Крім того, у Книжковій палаті міститься Державний архів друку, у фонді якого довічно зберігаються по одному примірнику всіх видів друкованих видань, що виходили на теренах України з 1917 року. Щорічно до фонду надходить понад 155 тис. одиниць друкованої продукції, інформація про яку поширюється в «Літописах…» із зазначенням усіх бібліографічних даних. Близько 14 млн друкованих видань, які зберігаються сьогодні в архіві, є не лише культурним надбанням, а й однією зі складових загальнонаціонального інформаційного ресурсу країни.
Зараз ДНУ «Книжкова палата України імені Івана Федорова» очолює доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Микола Сенченко, строк дії контракту з яким спливає 4 грудня 2017 року.
Умови конкурсу розміщено на сайті Держкомтелерадіо за посиланням.
Вибори керівника наукової установи відбудуться 16 листопада 2017 року у приміщенні Державної наукової установи «Книжкова палата України імені Івана Федорова» за адресою: проспект Юрія Гагаріна, 27, м. Київ, 02094
Як писав «Детектор медіа», на посаду директора Укртелерадіопресінститут претендували три кандидати: Гліб Головченко, директор миколаївського Коледжу преси і телебачення, генеральний продюсер телеканалу «ТАК TV»; Сергій Штурхецький, медіа-експерт, доцент кафедри журналістики Національного університету «Острозька академія», і Ярослав Літинський, фахівець, який брав участь у відновленні українського мовлення на Донбасі – зокрема у технічному забезпеченні мовлення Донецької ОДТРК з Краматорська (Донецька область).