13:25
Понеділок, 20 Березня 2017

AGAMA communications отримала нового СЕО

З 14 березня тимчасово виконуючою обов’язки CEO української комунікаційної групи AGAMA communications призначена Євгенія Мур, яка раніше займала посаду директора з інтегрованих маркетингових комунікацій компанії Coca-Cola (Росія, Україна, Білорусь). Рішення було прийнято Board of Directors Atlantic Group.
AGAMA communications отримала нового СЕО
AGAMA communications отримала нового СЕО

Про це повідомляє прес-служба AGAMA communications.

«Atlantic Group продовжує активно розвиватися і дотримуватися курсу трансформацій, який ми почали 3 роки тому, інтегрувавши наші сервіси в AGAMA communications. Ми впевнені, що зміни в керівництві AGAMA не тільки дозволять зберегти динаміку та якість поточних проектів, а також підвищать рівень інтеграції наших послуг і забезпечать успішні бізнес результати для клієнтів», – зазначив президент холдингу Atlantic Group Ендрю Бейн.

Як зазначено, пані Мур – фахівець в області комунікацій і менеджменту агентств, має міжнародний досвід, яка починала кар'єру в агентстві Perekhid Media Enterprises в Atlantic Group в 1993 році. Пані Мур реалізувала проекти в області стратегічного планування комунікацій,  займала позиції директора з обслуговування клієнтів в Publicis Group (Росія) в агентстві DMB&B, директора зі стратегії в McCann Erickson (Москва), регіонального директора зі стратегічного інтегрованого планування в McCann WorldGroup APAC в Гонконзі, а також очолювала McCann Erickson і McCann WorldGroup (Росія).

«AGAMA communications –  одна з тих компаній, яка задає темп розвитку комунікаційному ринку. Перед Agama відкриті широкі горизонти для росту, але щоб досягти глобальних цілей, ми маємо сфокусуватись на пріоритетних напрямках, швидше рухатись і продовжувати трансформації. Найбільшу частину своєї роботи я бачу в прискоренні реалізації інноваційних продуктів для наших клієнтів», – прокоментувала своє призначення пані Мур.

AGAMA communications – українська комунікаційна група, визнаний лідер ринку в ефективності використання комунікацій для забезпечення зростання бізнесу клієнтів. До складу AGAMA Сommunications входить 14 агентств з лідируючою експертизою у всіх сферах комунікацій: креативні сервіси (Visage DDB, Provid, Scholz & Friends, New Mix), медіа-сервіси (OMD Media Direction Ukraine, Radio Expert), діджитал сервіси (Tribal Worldwide, Kyiv, Liquid7, Ebola), маркетингові сервіси (Talan Communication, Clever Force, Talan Events), PR & GR (Pleon Talan, GROU). Пріоритетом групи є реалізація інтегрованих комунікаційних проектів із високоефективною і вимірюваною  бізнес результативністю.

Atlantic Group – комунікаційний холдинг з диверсифікованим портфелем інтересів в Україні. Інтегрована структура холдингу дозволяє забезпечити повний спектр маркетингових та медійних комунікацій для понад 200 українських та міжнародних клієнтів.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2138
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop