16:49
Вівторок, 21 Лютого 2017

У держреєстрі вказані засновники, а не власники телеканалу «24» і радіо «Люкс ФМ» – Роман Андрейко (ДОПОВНЕНО)

4 552
У державному реєстрі вказані не власники, а засновники ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», яка володіє ліцензіями на телевізійне мовлення каналу «24» і радіомовлення мережі «Люкс ФМ». Про це «Детектору медіа» повідомив гендиректор компанії Роман Андрейко.
У держреєстрі вказані засновники, а не власники телеканалу «24» і радіо «Люкс ФМ» – Роман Андрейко (ДОПОВНЕНО)
У держреєстрі вказані засновники, а не власники телеканалу «24» і радіо «Люкс ФМ» – Роман Андрейко (ДОПОВНЕНО)

У ЄДР вказано, що засновниками (учасниками) львівського ПрАТ «ТРК “Люкс”» з розміром статутного фонду 222 тис. 560 грн є мешканці Львова Копестинський Ігор Тедейович (10,11%), Стецьків Андрій Степанович (22,6%), Сенишин Лариса Павлівна (22,43%), Білоус Андрій Васильович (22,43%), мешканка селища Новий Яричів Львівської області Савчин Віра Степанівна (22,43%).

При цьому кінцевим бенефіціарним власником (контролером) у реєстрі вказана дружина мера Львова Катерина Кіт-Садова. Генеральним директором компанії є Роман Андрейко.

Як повідомив Роман Андрейко, особи, вказані в ЄДР, заснували ПрАТ «ТРК “Люкс”», а в 1999 році продали компанії. Відповідно, зараз вони не є власниками. За його словами, власниками компанії станом на зараз є дружина мера Львова Катерина Кіт-Садова (76,7838%), Роман Андрейко (13,1066%) та його дружина Оксана Андрейко (10,1096%).

Як пояснила «Детектору медіа» юристка ТРК «Люкс» Наталя Марчук, акціонерні товариства вказують у ЄДР тільки своїх засновників і не вказують актуальних власників. Інформацію про актуальних власників акціонерні товариства подають тільки до бази даних Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку.

В інших телеканалів, які є акціонерними товариствами («Інтер», ТЕТ) у ЄДР не вказано інформації про власників чи засновників - вказано, що це «акціонери згідно з реєстром власників іменних цінних паперів».

Із чим пов'язаний інтерес СБУ до структури власності телеканалу «24», Наталі Марчук невідомо. За її словами, особи, які представилися співробітниками СБУ, спілкувалися виключно з вахтером офісу каналу. Представники каналу не мали можливості з'ясувати в них, чим зумовлений їх інтерес.

Нагадаємо, 21 лютого генеральний директор телеканалу «24» Роман Андрейко заявив, що 20 лютого до офісу каналу, начебто, навідалися офіцери Служби безпеки України, які цікавилися власниками цього медіа. Пан Андрейко в публічній заяві попросив голову СБУ Василя Грицака повідомити, чи дійсно співробітники СБУ навідувалися вчора до офісу телеканалу. Також він попросив повідомити, що цікавило силовиків та чи був цей візит здійснений в рамках якогось провадження, що відкрито в СБУ.

Згідно з оприлюдненими на сайті телеканалу «24» (ПрАТ «ТРК “Люкс”») документами, станом на 31 грудня 2015 року власниками і кінцевими бенефіціарами телерадіокомпанії були дружина мера Львова Катерина Кіт-Садова (76,7838%), гендиректор Роман Андрейко (13,1066%) та його дружина Оксана Андрейко (10,1096%). За словами Романа Андрейка, ці ж особи є власниками і станом на лютий 2017 року.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4552
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду