13:22
П'ятниця, 23 Грудня 2016

ІТК визначає нові індустріальні стандарти щодо алкогольного спонсорства

Індустріальний телевізійний комітет (ІТК) відреагував на дискусію в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення щодо алкогольної реклами та спонсорства.
ІТК визначає нові індустріальні стандарти щодо алкогольного спонсорства
ІТК визначає нові індустріальні стандарти щодо алкогольного спонсорства

Про це на засіданні Нацради 22 грудня повідомив голова Нацради Юрій Артеменко, прочитавши відповідний лист від ІТК.

ІТК висловив Нацраді вдячність за актуалізацію питання про трансляцію на телебаченні спонсорської інформації торгових марок, під якими випускаються алкогольні напої.

ІТК планує найближчим часом завершити визначення індустріальних стандартів і єдиних підходів ринку щодо алкогольного спонсорства. У січні ІТК повідомить Нацраду про досягнуті домовленості. Телевізійна індустрія обіцяє реалізовувати спільні стандарти в рамках саморегулювання.

Нагадаємо, 8 грудня Нацрада розглянула питання про дотримання загальнонаціональними телеканалами умов показу спонсорської інформації алкогольних торгових марок. Нацрада нагадала мовникам про неприпустимість показу алкогольної реклами та спонсорства, зміст яких порушує вимоги законодавства. Регулятор пообіцяв уважно моніторити новорічний ефір, а якщо побачить сумнівні алкогольні ролики – накладатиме санкції.

У своєму рішенні Нацрада послалася на висновок Незалежної медійної ради (НМР) щодо порушень у рекламі алкогольних торгових марок на українському ТБ. Нагадаємо, що НМР місяць тому проводила спеціальний круглий стіл, присвяченій темі алкогольної реклами та спонсорства.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
886
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop