Нацрада підбила підсумки конкурсу на 5 частот на Херсонщині

Нацрада підбила підсумки конкурсу на 5 частот на Херсонщині

28 Липня 2016
2255
28 Липня 2016
13:56

Нацрада підбила підсумки конкурсу на 5 частот на Херсонщині

2255
28 липня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки конкурсу на п’ять вільних ФМ-частот у Херсонській області.
Нацрада підбила підсумки конкурсу на 5 частот на Херсонщині
Нацрада підбила підсумки конкурсу на 5 частот на Херсонщині

На конкурс подалися шість суб’єктів інформаційної діяльності – як діючі радіостанції, так і ті, що планують розпочати ефірне мовлення: ТОВ «Агентство “Кримські новини”» (радіо «Хаят»), ТОВ «Телевізійна компанія “Атлант СВ”» (радіо «Мейдан»), ПП «ТРО “Софія”» (радіо «Херсон ФМ»), «Громадське радіо», Національна телекомпанія України («Українське радіо»), ТОВ «Радіокорп Юкрейн» («Радіо СЄС»).

За результатами конкурсу дві частоти (100,9 МГц у селі Василівці та 103,6 МГц у місті Генічеську) дісталися ПП «ТРО “Софія”», яке мовить у Херсоні з позивним «Херсон ФМ» і є єдиною херсонською місцевою комерційною радіостанцією. На частоту у Василівці крім «Херсон ФМ» претендували ще «Громадське радіо» і ТОВ «Телевізійна компанія “Атлант СВ”» (радіо «Мейдан»), а на частоту в Генічеську – «Громадське радіо», ТОВ «Агентство “Кримські новини”» (радіо «Хаят») і ТОВ «Радіокорп Юкрейн» («Радіо СЄС»).

ТОВ «Агентство “Кримські новини”» з концепцією кримськотатарського радіо «Хаят» виграло другу частоту у Василівці (103,5 МГц), будучи єдиним претендентом.

У свою чергу ТОВ «Телевізійна компанія “Атлант СВ”» з концепцією кримськотатарського радіо «Мейдан» виграло другу частоту в Генічеську (90,8 МГц). Крім нього за цю частоту боролося ТОВ «Радіокорп Юкрейн» («Радіо СЄС»).

Національна телекомпанія України («Українське радіо») стала переможцем конкурсу на частоту 102,8 МГц у селищі Новотроїцькому, будучи єдиним претендентом.

Таким чином, за результатами конкурсу, без частот залишилися «Громадське радіо» і ТОВ «Радіокорп Юкрейн» («Радіо СЄС»).

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2255
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду