Суд вирішив анулювати ліцензію телеканалу «Життя»

Суд вирішив анулювати ліцензію телеканалу «Життя»

25 Липня 2016
1720
25 Липня 2016
16:33

Суд вирішив анулювати ліцензію телеканалу «Життя»

1720
Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення вирішив анулювати ліцензію ТОВ «Підлітковий канал» на супутникове мовлення з логотипом «Життя».
Суд вирішив анулювати ліцензію телеканалу «Життя»
Суд вирішив анулювати ліцензію телеканалу «Життя»

Відповідна постанова від 1 червня 2016 року оприлюднена в реєстрі судових рішень.

З позовом про анулювання ліцензії телеканалу «Життя» Нацрада звернулася влітку 2015 року через те, що він не здійснював мовлення.

Проведений Нацрадою у квітні 2015 року моніторинг виявив відсутність супутникового мовлення телеканалу «Життя». Тоді ж Нацрада намагалася провести позапланову перевірку мовника, але їй це не вдалося, оскільки представник Нацради не знайшов ліцензіата за його адресою. 11 червня 2015 року Нацрада визнала порушення компанією закону «Про телебачення і радіомовлення» у зв’язку з відсутністю мовлення та видала розпорядження протягом місяця усунути порушення.

Повторний моніторинг зафіксував, що телеканал «Життя» так і не відновив мовлення, тож 23 липня 2015 року Нацрада визнала факт невиконання компанією розпорядження регулятора і вирішила звернутися до суду з позовом про анулювання ліцензії.

Як ідеться в судовому рішенні, на засідання суду представники телекомпанії не приходили. Зрештою, суд дійшов висновку, що Нацрада прийняла рішення про звернення до суду в межах своїх повноважень, а позовна вимога щодо анулювання ліцензії є обґрунтованою. Тому суд постановив анулювати ліцензію мовника.

Проте, як видно з реєстру, це рішення суду поки що не набрало законної сили – очевидно, ТОВ «Підлітковий канал» оскаржило його в апеляції.

До речі, ТОВ «Підлітковий канал» – один з ліцензіатів Нацради, яких було оштрафовано за неподання чи несвоєчасне подання до регулятора інформації про свою структуру власності.

Нагадаємо, що 29 червня Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення вирішив анулювати ліцензію ТОВ «Телерадіокомпанія “Роса”» на супутникове мовлення з логотипом «Роса». Проте, як видно з реєстру, це рішення суду поки що не набрало законної сили – очевидно, ТРК «Роса» оскаржила його в апеляції.

Фото - dt.ua

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1720
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду