18:31
Понеділок, 16 Травня 2016

Film.ua продала права на показ «Руслана і Людмили» до Польщі

15 травня Film.ua Distribution, що входить до кінокомпанії Film.ua Group , підписала угоду з найбільшою польською медіа-групою Polsat про попередній продаж кінотеатральних прав на показ анімаційного повнометражного фільму «Руслан і Людмила» (The Stolen Princess) на території Польщі.
Film.ua продала права на показ «Руслана і Людмили» до Польщі
Film.ua продала права на показ «Руслана і Людмили» до Польщі

Про це повідомляє прес-служба Film.ua Group .

«Ми вражені і самою історією про «Вкрадену принцеси» і якістю анімації. Фільм буде випущений в широкий кінопрокат в Польщі. Потужності медіагрупи дозволять нам промотувати реліз «Руслана і Людмили» максимально ефективно», - сказала Магдалена Янечек, директор департаменту ліцензування Polsat.

Нагадаємо, Film.ua Group на кіноринку Marché du Film Міжнародного Канського кінофестивалю домовилась про дистрибуцію анімаційного фільму «Руслан і Людмила» (The Stolen Princess) в Болгарії (компанія ProFilms) й Ірані (Cinema 24). В рамках тго ж кіноринку кінокомпанія уклала угоду щодо продажу прав на дистрибуцію анімаційного фільму «Руслан і Людмила» у Франції і на франкомовних територіях з компанією KLB.

«Руслан і Людмила» - повнометражний анімаційний фільм у виробництві Animagrad (Film.ua Group). Кінотеатральний реліз в Україні заплановано на кінець 2017 року,  телевізійні права придбав «Новий канал».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
834
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop