«Радіо Приазов'я» отримає ефірний час на хвилях радіостанції «Голос Донбасу» - МІП
Про це йдеться у повідомленні на сайті МІП.
Радник міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець під час зустрічі в маріупольському осередку Національної спілки журналістів України (НСЖУ) з’ясував, що мешканці міста втратили доступ до мовлення дротового муніципального «Радіо Приазов'я», яке було одним з головних джерел місцевих новин. Радіо готувало програми про життя національних меншин для ефіру «Українського радіо». Головною проблемою припинення мовлення «Радіо Приазов'я» є відсутність бюджетування.
Як розповів секретар Донецької обласної організації Спілки журналістів України Віктор Граматиков, «Радіо Приазов'я» користується попитом громади, але несподівано програми припинили транслювати на дротовому радіо.
«Ми не можемо лишатися осторонь в такій ситуації. Мовлення – головний ключ до об’єднання нації навколо спільних цілей зробити країну нашої мрії. І коли припиняє трансляцію мовник, який був головним інформатором населення, був голосом держави - треба бити на сполох. Тому Міністерство інформаційної політики України, в рамках своїх повноважень, на засіданні Комісії підніме це питання і знайде необхідні рішення для подальшої трансляції приазовського радіо», - заявив Олександр Бригинець.
Як повідомляє МІП, у ході розмови із представниками НСЖУ було знайдено спосіб поновити мовлення - «Радіо Приазов'я» буде надано ефірний час на хвилях радіо «Голос Донбасу», запуск якого в Маріуполі очікується навесні. Детально це питання обговорять та приймуть необхідні рішення, на найближчому засіданні Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.
Нагадаємо, радник міністра інформаційної політики з питань функціонування телерадіомовлення, член моніторингової місії міністерства у зоні АТООлександр Бригинець повідомляв, що у лютому розпочне повноцінне мовлення FM-радіостанція «Голос Донбасу», що є складовою Донецької філії НТКУ (колишня Донецька ОДТРК). Радіо «Голос Донбасу», проект якого реалізовано завдяки взаємодії цивільних та військових відомств, медійних організацій, почало мовити на Донбасі у тестовому режимі у грудні 2015 року.