17:06
Середа, 19 Серпня 2015

Вадим Зак став заступником генерального директора медіахолдингу ZIK

Вадим Зак став заступником генерального директора медіахолдингу ZIK
Вадим Зак став заступником генерального директора медіахолдингу ZIK

Заступником генерального директора медіахолдингу ZIK призначено Вадима Зака, який до цього обіймав посаду виконавчого продюсера телеканалу. Про це йдеться на сайті ZIK.

 

Вадим Зак має досвід продюсування в кіно- і телеіндустрії, зокрема курував різні проекти на каналах СТБ, «1+1».

 

Першими кроками, що робитиме із повноваженнями заступника керівника медіаструктури, Вадим Зак серед глобальних і найголовніших називає перехід ZIKу на новий рівень виробництва. «Цьому передувало зведення до спільного знаменника синхронності всіх процесів. Зараз цей етап завершений. І з нового сезону ми запускаємо лінійку свіжих проектів, які, я впевнений, знайдуть своїх прихильників та будуть відповідно оцінені медіаекспертами», - зазначив він.

 

У свою чергу генеральний директор медіахолдингу ZIK Ігор Туркевич наголосив на тому, що у рамках розширення мовлення телеканалу команда потребує кваліфікованих практиків, які мають масштабне бачення розвитку медіаструктури.

 

«Безумовно, ZIK - найбільший канал Західної України. Але ми маємо на меті стати всеукраїнським мовником, якого впізнаватиме і за саме за цю впізнаваність цінуватиме та любитиме аудиторія. Ми маємо своє обличчя, свої традиції, своє бачення якісного контенту, ми не цураємося нашого колориту, навпаки робимо акцент на ньому. Вадим розділяє наші погляди на концептуальне наповнення ефіру ZIKу. Тому у новому телевізійному сезоні, який незабаром розпочнеться, ми потішимо наших глядачів проектами у нашому фірмовому стилі, щоправда, під новим ракурсом, та, без жодних сумнівів, з дотриманням найвищих професійних стандартів», - зауважив Ігор Туркевич.

 

Як писала «Детектор медіа», Ігор Туркевич cтав генеральним директором медіахолдингу ZIK у липні 2015 року.

 

Нагадаємо, 14 липня 2015 року Інформаційній агенції ZIK виповнилося 11 років. Телеканал ZIK розпочав свою роботу 1 вересня 2010 року. Проекти виходять із двох студій - ZIK-Львів і ZIK-Київ, яку було відкрито 25 травня 2014 року. На початку цієї осені 2015 року телеканал відзначатиме 5-річчя свого мовлення.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2414
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop