
20 серпня - прес-конференція «Нові проекти на ТРК «Львів» до Дня Незалежності України»


20 серпня о 12.00 у Львові (прес-центр ТРК «Львів», вул. Князя Романа, 6, 2-й поверх) відбудеться прес-конференція «Нові проекти на ТРК «Львів» до Дня Незалежності України».
Учасники: генеральний директор ТРК «Львів» Михайло Хвойницький, режисер Леся Рибінська, заслужена артистка України Ірина Мазур.
Контактна особа: керівник відділу маркетингу ТРК «Львів» Олексій Хміль, тел. 097-335-50-28, еmail: oleksa35@gmail.com.
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ